Eluülesanne ja eneseteostus E-kursus

Koostas: Liina Kaumann

Me sünnime siia maailma selleks, et olla vabad, areneda ja elada rõõmu ning rahuldustpakkuvat elu. See ongi meie elu eesmärk üldisemas plaanis. Samas on meil igalühel  kaasas ka oma eriline kingitus maailmale, so. mõni eriline anne või oskus, mida kasutades saame pakkuda inimkonnale ühel või teisel viisil teenistust – so. eluülesanne.

Eluülesanne ja elu eesmärk on omavahel seotud – arenedes ise, tõuseb meie võnkesagedus, hakkame kiirgama välja üha enam valgust ja see valgus on ühtlasi ka teiste teenistuses. Me mõjutame kogu tervikut sellega, mis võnget  me välja saadame. Samas toimib see ka vastupidi – teenides teisi, ehk tegutsedes oma eluülesande kallal, areneme ka ise jõudsasti.

Saa teada, mis on Sinu unikaalne kingitus maailmale ning asu teostama oma eluülesannet! Teadmised, mida selleks vajad on vaid mõne hiirekliki kaugusel.

Kursus koosneb teoreetilisest osast, küsimustikust ja juhitud meditatsioonirännakust “Akaśi kroonikate lugemine: Eluülesanne”  mp3 failil (48 min), mida saad kuulata korduvalt ja just niipalju kui soovid.

Internetiõpe on mugav

Sa saad ise õppida oma arvutist omas tempos just seal, kus ise soovid. Pärast kursuse eest tasumist saadame sulle ligipääsud kursuse materjalidele ja nii saad kohe alustada õppimist.

Hind: 29 EUR
Telli siit kursus ja alusta oma eluülesande avastamist:

1. Tellimiseks tee ülekanne.

Kellele: Vaimne Maailm OÜ
Pangakonto: EE662200221049242077
Summa: 29 EUR
Selgitus: Eluülesande avastamine (lisa juurde ka enda nimi)

2. Pärast seda saada meil oma tellimussooviga ja kinnitusega, et makse on tehtud liina@vaimnemaailm.ee aadressile. Seejärel saadame Sulle e-mailile ligipääsud e-kursusele. Kõige hiljemalt järgmiseks tööpäevaks.

Täname!