E-kursus “Püha Suhe ja maagiline seksuaalsus”

“Koosloomine” Liina Kaumann 2019

Kuidas kogeda lähisuhtest tõelist rõõmu ja rahulolu? Kuidas teha läbi selleks vajalik sisemine nihe? Milline on erinevus 3. dimensiooni ja uue aja lähisuhte vahel? Kuidas õppida püsima külluse ja armastuse voolus? Mis on tegelikult armastus, mis klammerdumine?

Kursusel õpid tegema nihet vanast 3. D lähisuhte ja armastuse mustrist 4/5D lähisuhtesse, vabaned egregoride mõju alt, mis saadavad meisse arvamusi, vanu mustreid, kinnistunud ideid, hoides meid endiselt kinni madalamas sageduses ega lase saada teadlikuks sellest, kes me tegelikult oleme, mis on meie tõelised põhivajadused ja käia oma teel enda sisemisest tarkusest juhituna. Joondud taas oma põhiolemusliku seksuaalse loomusega – teed nihke tagasi tavaseksilt süütu ja loomuliku seksi juurde – asud tantristlikule rännakule, õpid kasutama seksuaalenergiat enda tervendamiseks ja valguskeha laadimiseks. Paljud probleemid, ärevus, viletsus, haigused saavad alguse seksuaalprobleemidest. Kui kaasame seksuaalsusesse teadvustatuse, siis on seksil tervendav vaimne jõud, seks selle kõrgeimas vormis on jumalik element tuues meid kohale käesoleva hetke jumalikkusesse, muretusse. Kursus koosneb teoreetilisest osast, ülesannetest, juhitud hingamisharjutustust, visualiseerimisharjutustest ja meditatsioonidest mp3 failidel, mida saad kodus kasutada igapäevaseks harjutamiseks just endale sobival ajal ja niipalju kui soovid.

1. Teoreetiline osa: Püha suhe. Sisemise mees- ja naisenergia ühendamine ja ümberlülitamine vastandumiselt koostööle, meessoo ja naissoo põhihirmude eemaldamine. Sakraaltśakra puhastamine, vanade suhteegregoride, ahelate ja programmeeringute katkestamine, selguse loomine oma tegelike põhivajaduste osas. Seksuaalsus uues energias, tantraseksi olemus. Ego lahustamine, 3. tśakra puhastamine, sisemise ümberlülituse tegemine.

2. 9 Mp3 faili meditatsioonide, hingamisharjutuste ja visualiseerimisharjutustega.

I osa:

  1. Meditatsioon „Jumaliku meesenergia – Allika Päikeseenergia ja Jumaliku Naisenergia – Maaema energia ühendamine, sisemise seksuaalenergia tõstmine ülemistesse tśakratesse, ühe mao hingamistehnika.” (39 min)
  2. Hingamismeditatsioon “Sisemise valgusringi loomine” (16 min)
  3. Meditatsioon ” Illusioonidest vabanemine, avarama vaatenurga leidmine, oma suhtealastest põhiväljakutsetest teadlikuks saamine ja nendega seotud emotsioonide vabastamine” (42 min)
  4. Meditatsioon „ Kontakti loomine iseenda sisemise mees- ja naisenergiaga, nende suhte vaatlemine, põhihirmudest, takistustest ja piirangutest teadlikuks saamine, DNA tasandil ümberprogrammeerimine” (41 min)

II osa:

  1. Meditatsioon „Jumaliku meesenergia – Allika Päikeseenergia ja Jumaliku Naisenergia – Maaema energia ühendamine, sisemise valgusringi loomine, seksuaalenergia tõstmine ülemistesse tśakratesse, kahe mao hingamistehnika” (52 min)
  2. Meditatsioon „ Mineviku suhetega lõpu tegemine, vanadest suhteegregoridest vabanemine ja tühjuse kogemine, kõigega üksolekutunde loomine. Uue alguse loomine vastavalt oma tõelistestele põhivajadustele” (43 min)
  3. Iseenda kõigi osadega tervikuks ühinemine, ego vabastamine (48 min)

III osa:

  1. Meditatsioon „Jumaliku meesenergia – Allika Päikeseenergia ja Jumaliku Naisenergia – Maaema energia ühendamine, sisemise valgusringi loomine, seksuaalenergia tõstmine ülemistesse tśakratesse, valguskeha laadimine” (34 min)
  2. Meditatsioon „Sisemise mees- ja naisenergia vahel täieliku aktsepteerimise, tingimusteta armastuse, võrdse partnerluse ja koostöö loomine 5 D tasandil” (48 min)
  3. Meditatsioon “Jumaliku mees- ja naisenergiaga samastumine, iseenda Jumaliku Mina seisundisse sisenemine, kõiges ja kõigis jumalikkuse nägemine, valgusmaailma loomine.” (55 min)

3-osalise E- kursuse hind 133 EUR

Osalemiseks tasu 133 EUR Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077 ja saada meil liina@vaimenmaailm.ee oma osalussooviga, seejärel saad meilile kursusematerjalid ja isiklikud ligipääsukoodid mp3 failide allalaadimiseks!

Internetiõpe on mugav

Sa saad ise õppida oma arvutist omas tempos just seal, kus ise soovid!

Kursuse koostas ja meditatsioone juhendab Liina Kaumann