E-kursus “Nais- ja meesenergia tervendus – jumaliku naiselikkuse ja jumaliku mehelikkuse aktivatsioon”

Hinge laskumine – kaksikleegiteekond. Liina Kaumann 2021

E-kursust saad läbida just endale sobival ajal ja see koosneb 2 osast:

1. Teoreetiline osa  (31 lk )läbilugemiseks pdf failis: Spirituaalse ärkamise teekond. Enesearmastus. Naisenergia ja meesenergia. N (ema) ja M (isa) tervendus esivanemate abil. N ja M tervendus elementide abil: maa/vesi N ja tuli/õhk M. N ja M energia ühendamine tśakrate kaupa. Kuldajastusse ühendumine, jumaliku naiselikkuse ja jumaliku mehelikkuse aktivatsioon.

2. 6 juhitud meditatsiooni mp3 failidena, kus tegeleme naiseliku ja meheliku energia tervendamisega eri tasanditel.

  1. Sisemise nais- ja meesenergia vaatlemine ja tervendus (41 min)
  2. “Ema- ja isaliini puhastamine, kuldajastu esivanematega ühenduse loomine suguvõsa karma lõpetamine” (63 min)
  3. Naisenergia tervendus elementide mõistmise abil – N-vesi/maa (43 min)
  4. Meesenergia tervendus -õhk/tuli (42 min)
  5. Oma vastandenergiate ühendamine tśakrate kaupa (38 min)
  6. Esivanematega ühendumine. Sisemise naisenergia (ema) ja meesenergia (isa) tervendus. Jumaliku naiselikkuse ja Jumaliku mehelikkuse aktivatsioon (65 min)

Suur osa praegu käimasolevast ülestõusuprotsesist on enda sisemise naiseliku ja meheliku energia tervendamine ja tasakaalu saamine. Me oleme elanud aastatuhandeid ühiskonnas, kus need asjad on olnud väga nihkes ja tasakaalust väljas, samas oleme pidanud seda normaalseks. Põlvkond põlvkonna järel oleme andnud neid nihkes mustreid edasi oma lastele ja praeguseks oleme jõudnud kohta, kus vanaviisi enam ei saa aga samas ka pole kusagilt võtta eeskujusid mismoodi siis olla… Kuigi räägitakse ühe enam, et peame tegema nihke Jumalikku naiselikkusesse ja Jumalikku mehelikkusesse ja jätma vanad hirmul põhinevad käitumisviisid seljataha, meil tegelikult ei ole arusaamist, mis on Jumalik Naisenergia ja Jumalik Meesenergia ning kuidas sinna jõuda. Sellel kursusel tegelemegi nende teemadega.

Kursuse koostas Liina Kaumann

Hind: 88 EUR

Telli siit E-kursus:

1. Tellimiseks tee ülekanne:

Kellele: Vaimne Maailm OÜ
Pangakonto: EE662200221049242077
Summa: 88 EUR
Selgitus: E- kursus “Nais- ja meesenergia tervendus” (lisa juurde ka enda nimi)

2. Pärast seda saada meil oma tellimussooviga ja kinnitusega, et makse on tehtud, aadressile liina@vaimnemaailm.ee. Seejärel saadame Sulle e-mailile ligipääsud e-kursusele. Kõige hiljemalt järgmiseks tööpäevaks.