E-kursus “Kõrgemate energiate kaasamine igapäevaellu ja loomisprotsessi. Koostöö Vaimse Maailmaga”

Praegused energiad suunavad meid oluliselt vähendama isetegemist – seda nii vaimsete teemadega tegeledes kui ka füüsilises maailmas igapäevaselt toimetades. Isetegemise vähendamist mitte selles mõttes, et leida endale tervendaja või terapeut, kes sinu eest teeks ja aitaks, vaid fookus oleks vaja üldse ära tuua inimlikult – tegude tasandilt ja hakata ellu kaasama hoopis Universumi kõrgemaid jõude – õppida andma kõik oma mured, valud, probleemid üles kõrgematele jõududele lahenda. Kuidas toimida kooskõlas praeguse ajaga, kuidas enda jaoks parimal moel kaasata Vaimset maailma, tulla lõpuks välja puudusteadvusest, eraldatusest ja hirmust, kasutada inglite, ülestõusnud meistrite, Kosmilise Ema abi, terveneda, nooreneda ja probleeme lahendada Mahatma energia abil, ehitada üles oma valguskeha ja kiirendada ülestõusuprotsessi tuhandekordselt – neid teemasid vaatlemigi sellel kursusel.

E-Kursust saad läbida endale sobivas rütmis ja ajal, korduvalt ja korduvalt!

Kursus koosneb 2 osast:

1. teoreetiline osa (17 lk), mille saad meilile kodus läbitöötamiseks sisaldab: Mis on hirm, kuidas sellest välja tulla? Kuidas puudusteadvusest välja tulla? Koostöö Universumiga. Inglite ja ülestõusnud meistrit väe kutsumne. Suur Jumalanna – Kosmiline Ema. Mahatma energia kasutamine: näärmete ümberprogrammeerimine, vananemise peatamine, probleemide lahendamine, sageduse tõstmine, valguskeha ülesehitamine, ülestõusu kiirendamine. Kuidas teha palveid, kuidas teha deklaratsioone.

2. 6 juhitud meditatsiooni mp3 faildel, mille saad endale allalaadida ja kasutada korduvalt :

  1. Koostöö Kõrgemate energiatega: Jumalike kiirte, ülestõusnud meistrite, inglite kaasamine (44 min)
  2. Mahatma energia- valguskeha ülesehitamine, ülestõusu kiirendamine, keha noorendamine, probleemide lahendamine (35 min)
  3. Kosmilise Emaga ühendumine – puhtasse algolekusse tagasiminek (46 min)
  4. Kuldse Jumalannaga ühendumine (22 min)
  5. Peainglite abi palumine (30 min)
  6. Kaitseingliga kohtumine, rännak Suurde Nefriiditemplisse ennast tervendama (43 min)

 Kursuse väärtus 70 EUR

Osalemiseks tasu Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077  70 EUR ja saada meil kinnitusega, et makse on teostatud liina@vaimnemaailm.ee