Alateadvusesse uue tasandi tõdede kinnistamine

18. detsembril kell 11-13.30 Tartus

Liina Kaumann “Valgusmaailma sünd” 2020

Et muutused oleks püsivad ja saaksime tõesti vanad etapid seljataha jätta, peame lisaks uute energiatega häälestmisele aegajalt ikka uuesti tegelema ka oma vanade programmeeringute ümbermuutmisega. Me oleme oma alateadvusesse tallanud sisse tugevad ja kinnistunud rajad (mis baseeruvad mingil uskumusel ja selle baasilt kujunenud harjumuslikul käitumisel), kui me teadlikult järjepidevalt ei tegele ka alateadvuse tasandil uute radade sissetallamisega, juhtub, et märkamatult ja harjumuse baasilt satume ikka vanadele radadele tagasi. Siis võib tekkida tunne, et olime ju juba päris heas seisus, kõrges energias, kuidas siis ikka veel mingite teatud asjadega kimpus oleme…

Miks on raske jääda vabaks, keskmesse ja eneseteadlikkusse keset praegusi piiranguid, suhestuda vanatüüpi 3D maailmaga, kuigi oled ise liikunud kõrgemasse sagedusse? Kuidas liikuda eri tasandite vahel, suhelda inimestega, kes jäävad vanasse, kuidas ühendada erinevad tasandid sisemises- ja välises maailmas nii, et mitte kukkuda tagasi vanasse, püsida uues ja minna edasi uutel alustel? Kõigile neile küsimustele leiab lahenduse sünkroniseerides muutused üliteadvuses, tavateadvuses ja alateadvuses.

Kursusel teeme juhitud meditatsioone, mille vahel jagamisringid. Teoreetiline osa kodus läbi töötamiseks meilile

Teeme mitmeid meditatsioone:

  1. “Tasandivahetus – 3D tavamaailma piirangutest väljumine, kõrgemalt tasandilt ennast kahjustamata 3D-ga suhtlemine”
  2. Alateadvuse sünkroniseerimine – uue tasandi uskumuste kinnistamine

Hind 40 EUR

Vajalik eelregistreerumine liina@vaimnemaaim.ee ning tagastamatu ettemaksu 25 EUR tasumine Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077. Väike grupp!

Ettemaksu tasudes kinnitad endale koha grupis + saad kätte kursuse esimese – teoreetilise osa. Kursusele mittetulemise korral ettemaksu ei tagastata!

Juhendab Liina Kaumann