Akaśi kroonikate lugemine ja ümberkirjutamine veebi teel

S

Töö Akaśi infoväljaga on üks väga tõhus viise tervendada mistahes olukordi elus või lihtsalt olulist infot saada. Vaadates oma eelmiste elude salvestisi, õppetunde, mõistad paremini mida teha käesolevas hetkes, et luua rõõmsam ja külluslikum tulevik.

Individuaalne juhitud rännak Akaśi kroonikatesse Skype teel kestab 1-1,5 tundi, hind 60 EUR. Loome sinu unikaalse individuaalse juhitud meditatsiooni abil ühenduse Akaśi kroonikate infoväljaga, loeme sinu eluraamatust õppetundide, väljakutsete, eluülesande ja korduvate mustrite kohta ning muudame ära vanad aegunud mustrid, blokeeringud, mis hoiavad meid oma kütkes ega lase minna vabana tulevikku, mida tõeliselt kogeda sooviksime.

Vajalik aja kokkuleppimine liina@vaimnemaailm.ee või messingeris ning ettemaksu 60 EUR tasumine Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077, enne rännakut.

Juhendab Liina Kaumann

Akaśi kroonikad on vibreeriv infoväli, kus peitub igavikuline informatsioon absoluutselt kõige kohta – nii meie isiklike elude, karma, vaimse kasvu ja elueesmärkide kohta kui ka laiemalt Universumi toimimise kohta. Neis peituv info võib aidata meil mõista miks asjad elus juhtuvad just nii nagu juhtuvad, kuidas muuta oma elu õnnelikumaks, saavutada kõike seda, mida tõeliselt soovid, kuidas tervendada ennast ja oma elu, suhteid, rahaasju jne. Muutes oma minevikukroonikaid, muudame oma olevikku ja tulevikku.

Kroonikad vibreerivad kõikjal meie ümber, isegi meie sees, igas hinges, rakus, igavikulises meeles ja neid võib avada igal ajal. Ka suured avastused, eneseväljendus, looming, kunst sünnivad ühendusest selle võimsa infoväljaga (puhta teadlikkusega), vaja on vaid avada ennast Akaśi kroonikates peituvae suurele tarkusele. Me salvestame igal hetkel oma kroonikaid, kas siis teadlikult või vaikimisi, õppides oma mõtteid, tegusid, kavatsusi teadlikult salvestama, kooskõlastad ja lood uued Tuleviku Kroonikad ja tõstad oma elu tõelist kvaliteeti. Akaśi kroonikaid võib nimetada ka sinu hinge kaardiks, sest need näitavad täpselt, kust sa tuled, kus asub praegu ja kuhu oled teel.

On kolme tüüpi mõjutusi, mis vajavad Akaśi kroonikates ümberkirjutamist:

1. Tugeva emotsionaalse laenguga sündmused -pole oluline, kas sündmus oli positiivne või negatiivne, mida suurem emotsionaalne laeng, seda suurem mõju on sellel sulle.

2. Terviseprobleemid ja füüsilised traumad – paljud väljakutsed võivad tulla mineviku kroonikatest.

3. Suhtemustrid

Meie hing soovib, et keskenduksime praeguse elu mustritele, kui aga ebaterved olukorrad ja reaktsioonid elus püsivad, peame vabastama eelmistest eludest pärit negatiivsed tsüklid, muidu jääme karmat aina kordama.