Akaśi kroonikate lugemine ja ümberkirjutamine + alateadvuse muutmine

14. oktoobril kell 11-13.30 Tartus

Akaśi kroonikad on vibreeriv infoväli, kus peitub igavikuline informatsioon absoluutselt kõige kohta – nii meie isiklike elude, karma, vaimse kasvu ja elueesmärkide kohta kui ka laiemalt Universumi toimimise kohta. Neis peituv info võib aidata meil mõista miks asjad elus juhtuvad just nii nagu juhtuvad, kuidas muuta oma elu õnnelikumaks, saavutada kõike seda, mida tõeliselt soovid, kuidas tervendada ennast ja oma elu, suhteid, rahaasju jne. Muutes oma minevikukroonikaid, muudame oma olevikku ja tulevikku.

Kroonikad vibreerivad kõikjal meie ümber, isegi meie sees, igas hinges, rakus, igavikulises meeles ja neid võib avada igal ajal. Ka suured avastused, eneseväljendus, looming, kunst sünnivad ühendusest selle võimsa infoväljaga (puhta teadlikkusega), vaja on vaid avada ennast Akaśi kroonikates peituvae suurele tarkusele. Me salvestame igal hetkel oma kroonikaid, kas siis teadlikult või vaikimisi, õppides oma mõtteid, tegusid, kavatsusi teadlikult salvestama, kooskõlastad ja lood uued Tuleviku Kroonikad ja tõstad oma elu tõelist kvaliteeti. Akaśi kroonikaid võib nimetada ka sinu hinge kaardiks, sest need näitavad täpselt, kust sa tuled, kus asub praegu ja kuhu oled teel. Vaadates oma eelmiste elude salvestisi, õppetunde, mõistad paremini mida teha käesolevas hetkes, et luua rõõmsam ja külluslikum tulevik.

Loome juhitud meditatsiooni abil ühenduse Akaśi kroonikate infoväljaga, loeme oma eluraamatust oma õppetundide, väljakutsete, eluülesande ja korduvate mustrite kohta ning muudame ära vanad aegunud mustrid, blokeeringud, mis hoiavad meid oma kütkes ega lase minna vabana tulevikku, mida tõeliselt kogeda sooviksime.

On kolme tüüpi mõjutusi, mis vajavad Akaśi kroonikates ümberkirjutamist:

1. Tugeva emotsionaalse laenguga sündmused -pole oluline, kas sündmus oli positiivne või negatiivne, mida suurem emotsionaalne laeng, seda suurem mõju on sellel sulle.

2. Terviseprobleemid ja füüsilised traumad – paljud väljakutsed võivad tulla mineviku kroonikatest.

3. Suhtemustrid

Meie hing soovib, et keskenduksime praeguse elu mustritele, kui aga ebaterved olukorrad ja reaktsioonid elus püsivad, peame vabastama eelmistest eludest pärit negatiivsed tsüklid, muidu jääme karmat aina kordama.

65 EUR

Vajalik eelregistreerumine ning tagastamatu ettemaksu 30 EUR tasumine Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077. Väike grupp!

Ettemaksu tasudes kinnitad endale koha grupis + saad kätte kursuse esimese – teoreetilise osa. Kursusele mittetulemise korral ettemaksu ei tagastata!

Juhendab Liina Kaumann