Wesaki meditatsiooniõhtu “Tervikuks ühinemine, sisemine nihe kõrgemasse sagedusse.”

20. mail kell 18.00-20.00 Tartus Teaduspargi 7-202

Olete väga oodatud tähistama tähtsat valguspüha  Wesakit – Buddha sünni- ehk valgustumispäeva, mis langeb kokku mai täiskuu ajaga.

See on eriliselt võimas aeg – end õigesti häälestades saame oluliselt kiirendada oma vaimset edasiminekut,  kuna avanevad väga erilised väravad  kõrgematesse dimensioonidesse. See on erakordselt soodus aeg nii ennast kui ka kogu planeeti tervendavateks grupimeditatsioonideks, uute sihtide seadmiseks, positiivsete taotluste tegemiseks, sest siis palve ja taotlusejõud lausa tuhandekordistuvad.

Häälestame ennast üheskoos vastuvõtmisele ja laseme tulvata oma ellu imepäraseid, puhastavaid, tervendavaid ja ülendavaid energiaid.

Õhtu ülesehitusest:

Kell 18.00 – Kogunemine, Täiskuu altari ehtimine
Iga osaleja võiks võtta kaasa hõbedase, valge või punase küünla, ja pisut valgeid ja punaseid toite ühise peolaua tarvis  (punased ja valged või heledavärvilised puuviljad – rohelised viinamarjad, banaanid, rohelised õunad, heledad koogid, küpsised, valge juust, punane mahl või tee)
Kell 18.20 – Wesaki meditatsioon “Tervikuks ühinemine, sisemine nihe kõrgemasse sagedusse, rännak Wesaki orgu, uute juhtnööride saamine ja oma taotluste sisseõnnistamine “

Tähistame täiskuuaega Kuuemandale pühendatud valgetest ja punastest toidudest koosneva pidusöögiga.

  • küsime  juhtnööre/märksõnu soovikaartidelt, inglikaartidelt ja ruunidelt

Hind 30 EUR

Vajalik kindlasti eelregistreerumine (kohtade arv on piiratud) liina@vaimnemaailm.ee  ja koha kinnituseks tagastamatu ettemaksu 20 EUR tasumine Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077.

Õhtut viib läbi Liina Kaumann