Vanadest mustritest vabanemine rakutasandil, DNA ümberprogrammeerimine

12. oktoobril  kell 15.30-17.30  Tallinnas Pesas UUS!

Praegusel ajal on meie põhiline ülesanne viia täielikult lõpule iseenda ettevalmistamine uueks ajastuks – täielik puhastumine karmast, vanadest mustritest, piirangutest, tõekspidamistest, mis veel on alles jäänud, sest ennustuste kohaselt lõpetab 2019. aasta üleminekuperioodi, mis algas 2012. aastal, lõppeb 3. dimensiooni etapp meie planeedil, milles eksisteeris meie harjumuspärane tavamaailm ning alguse saab Uus Maailm, mil peaksime hakkama toimima kõik juba 4. dimensiooni sageduses ning sealt edasi paralleelselt liikuma juba ka 5. dimensiooni sagedusse. Äsja alanud Kuldse sea aasta lõpetab 12-aastase Hiina loomaastate tsükli, misjärel algab 2020. a. Roti aastaga juba täiesti uus tsükkel. Praegu on õige aeg lahtiste otste kokkusõlmimiseks ja uueks alguseks/tasandivahetuseks valmistumiseks, selleks on vaja õppida teadlikult tõstma oma sagedust, keskenduma oma südamele ja iseenda jumalikule olemusele – Allikaminale.

Et seda ülimalt olulist sisemist nihet edukalt läbi teha, on väga tähtis:

  • lasta lahti kõik oma senised veendumised ja uskumused selle kohta, kuidas asjad olid, on või olema peaksid, sest elu muutub niivõrd põhjalikult, et vanade arusaamade baasilt pole enam võimalik toimida.
  • õppida olema voolus, kohal hetkes siin ja praegu ning märkama neid võimalusi, mida käesolev hetk peidab, sest ainult siin selles imelises hetkes asub meie jõupunkt.
  • lõpetada senine „pingutuste ja vaevanägemise” teel edasirühkimine, ise kõigi asjade kontrollimine ja suunamine ning asendada see hoopis usaldusega ja koostöö tegemisega vaimse maailmaga. Kui suudame end viia täieliku usalduse seisundisse (mitte hirmuseguse ebakindla usalduse seisundisse), siis universum vastab ja hakkab ise meie eest hoolitsema ning elu läheb iseenesest rõõmu ja kerguse radadele.
  • õppida märkama ja aktsepteerima oma madalamat olemust ja transformeerima pimedus enda sees – ego, sest ego ei taha loovutada oma seniseid positsioone ilma vastupanuta. Kui õpime omaks võtma endas kõike, nii head kui halba, kasutama kõiki endas peituvaid energiad, mitte osasid allasuruma, saame terviklikuks ja hakkame elama harmoonilist elu. Ja me peame elama oma elu järgides universumis toimivaid vaimseid seadusi.

Kursus koosneb 2 osast:

1. Teoreetiline osa kodus läbilugemiseks meilile

2. Kohapeal teeme juhitud meditatsioone:

  • Meditatsioon „Tervikuks ühinemiseks, takistuste ja piirangute tuvastamiseks ja nende tervendamiseks”
  • Meditatsioon „Rakumällu minek, vanade programmide kustutamine”

Palvekiri vanade programmide kustutamiseks

Kursuse hind 30 EUR

Vajalik kindlasti eelregistreerumine liina@vaimnemaailm.ee ja tagastamatu ettemaksu 20 EUR tasumine Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077, mis on eelduseks teoreetilise osa kättesaamisel!