Vanadest mustritest vabanemine rakutasandil, DNA ümberprogrammeerimine

29. veebruaril  kell 14.45-16.15 Tallinnas Pesas UUS!

Praegusel ajal on meie põhiline ülesanne viia täielikult lõpule iseenda  täielik puhastumine karmast, vanadest mustritest, piirangutest, tõekspidamistest, mis veel on alles jäänud, sest oleme lõpetamas üleminekuperioodi 3. dimensiooni sagedusest 4. dimensiooni sagedusse ning sealt edasi paralleelselt juba ka 5. dimensiooni sagedusse. Äsja alanud Valge Metallroti aastaga algas täiesti uus 12-aastane Hiina loomaastate tsükkel ja ühtlasi ka uus ajastu. Praegu on viimane aeg lahtiste otste kokkusõlmimiseks ja uueks alguseks/tasandivahetuseks, selleks on vaja õppida teadlikult tõstma oma sagedust, keskenduma oma südamele ja iseenda jumalikule olemusele – Allikaminale.

Et seda ülimalt olulist sisemist nihet edukalt läbi teha, on väga tähtis:

  • lasta lahti kõik oma senised veendumised ja uskumused selle kohta, kuidas asjad olid, on või olema peaksid, sest elu muutub niivõrd põhjalikult, et vanade arusaamade baasilt pole enam võimalik toimida.
  • õppida olema voolus, kohal hetkes siin ja praegu ning märkama neid võimalusi, mida käesolev hetk peidab, sest ainult siin selles imelises hetkes asub meie jõupunkt.
  • lõpetada senine „pingutuste ja vaevanägemise” teel edasirühkimine, ise kõigi asjade kontrollimine ja suunamine ning asendada see hoopis usaldusega ja koostöö tegemisega vaimse maailmaga. Kui suudame end viia täieliku usalduse seisundisse (mitte hirmuseguse ebakindla usalduse seisundisse), siis universum vastab ja hakkab ise meie eest hoolitsema ning elu läheb iseenesest rõõmu ja kerguse radadele.
  • õppida märkama ja aktsepteerima oma madalamat olemust ja transformeerima pimedus enda sees – ego, sest ego ei taha loovutada oma seniseid positsioone ilma vastupanuta. Kui õpime omaks võtma endas kõike, nii head kui halba, kasutama kõiki endas peituvaid energiad, mitte osasid allasuruma, saame terviklikuks ja hakkame elama harmoonilist elu. Ja me peame elama oma elu järgides universumis toimivaid vaimseid seadusi.

Kursus koosneb 2 osast:

1. Teoreetiline osa kodus läbilugemiseks meilile

2. Kohapeal teeme juhitud meditatsiooni:

  •  „Tervikuks ühinemiseks, takistuste ja piirangute tuvastamiseks ja nende tervendamiseks, Rakumällu minekuks, vanade programmide kustutamiseks DNA tasandil”

Palvekiri vanade programmide kustutamiseks

Kursuse hind 30 EUR

Vajalik kindlasti eelregistreerumine liina@vaimnemaailm.ee ja tagastamatu ettemaksu 20 EUR tasumine Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077, mis on eelduseks teoreetilise osa kättesaamisel!