Tervendava maali õpituba Südame energiate korrastamine – Sisemine Mina” pilt

30. novembril kell 11.30-14.30 TARTUS

Energiamaalide tegemine on tõhus ja lõbus meetod, mis aitab pääseda ligi väga olulisele ja isiklikule infole, lahendada ära palju minevikuprobleeme, ennast tasakaalustada ja tervendada,  õppida isegi kutsuma oma ellu soovitut. Lisaks aitab see õppida ennast aktsepteerima koos oma ebatäiuslikkusega.

Selleks, et teha energiamaale, pole vaja perfektseid tehnilisi oskusi ja võtteid, pigem on oluline olla avatud, tundlik ja loominguline. Tervendavat maali ei saa teha tavateadvuse tasandil, see tuleb ülevaltpoolt, kanaldusena, või räägib läbi selle alateadvus, aidates maalijal lahendada vanu, allasurutud, kuid vabastamistvajavaid probleeme. Seepärast on eriti tõhus just oma isikliku tervendava maali tegemine, kuna ainult niisugusel juhul on võimalik pääseda ligi omaenda spetsiifilistele probleemidele. Maalimisoskus pole seejuures oluline, mida vabamaks oma kriitikameel kunstilise taseme osas lasta suudetakse, mida loomingulisem ollakse, seda parem tulemus.

Protsess koosneb mitmest võrdselt oluliselt etapist:

  1. eelhäälestus/taotlus
  2. maalimine ise
  3. maali vaatamine/mediteerimine maaliga ning sellest info ammutamine ja selle abil tervenemine.

Kursus koosneb 2 osast:

  1. Teoreetiline osa (“Sisemine “Mina”, südame konstellatsioon”, Värvid ja nende vaimsed tähendused, Kompositsioon/Kontrastid) kodus läbitöötamiseks meilile
  2. praktikum “Sisemine “Mina” pilt grupitööna (maalimine akrüülvärvidega + arutelu):

Alustame häälestava meditatsiooniga “Iseenda erinevate osade leidmine ja korrastamine”, sellele järgneb maalimine ning peale seda ühine maalide vaatamine ja arutelu. Kursus annab ka juhtnöörid, kuidas valminud maale  „lugema õppida” – kuidas lahtimõtestada värve, sümboleid, arve, pintslitõmbeid. Iga osaleja saab oma maalid endale!

Kogu kursuse hind 50 EUR (hinna sees on maalimistarbed – lõuendid, akrüülvärvid, kohapeal kasutamiseks pintslid, molbertid, topsid, lapid)

Väike grupp!

Täpsem info ja registreerumine liina@vaimnemaailm.ee Registreerumiseks on vajalik tasuda tagastamatu ettemaks 30 EUR Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077.