TARO – võimalus saada kõrgemat juhatust

4. mail  kell 11-14.30 Tallinnas Pesas

TARO kaardid on kosmilise keele tähed, mis võimaldavad meil kontakteeruda Kõiksuse ja meie enda sisemise teadlikkusega, sest suured loodusseadused, mis valitsevad Kõiksuses, toimivad samamoodi ka meie endi sees. Mõistes TARO kaarte õpime paremini tundma nii iseennast kui ka ümbrust – Maad ja Kõiksust, välist ja sisemist, nähtavat ja varjatut, füüsilist ja vaimset.

Tegelikult oleme kõik võimelised saama ühendust Kõrgema teadvusega, alati ei ole aga lihtne seda teha otse, vastuste kanaldamise teel oma Kõrgemalt õpetajalt. Sel juhul on heaks abivahendiks TARO, ruunid või pendel – nii on lihtsam saada kätte enda jaoks vajalikku infot.

See kursus annab juhtnöörid, kuidas laduda ja tõlgendada TARO kaarte oma elusuundade väljaselgitamiseks. Õnnistame sisse oma TARO-kaardid, õpime tegema ennustamisele eelnevat häälestavat ja tumedate jõudude eest kaitsvat rituaali, õpime mõistma kaartide tähendusi ning teostama lihtsamaid ladumisi. Teoreetilise osa saab iga osaleja eelnevalt endale meilile, mis tuleks kodus läbi lugeda ja väljaprindituna kursusele tulles kaasa võtta, Taro-kaardid tuleks muretseda ise, need aga häälestame kohapeal vastava rituaali käigus.

  1. Teeme häälestava sissejuhatava meditatsiooni ja Taro sisseõnnistamise rituaali
  2. Vaatleme lähemalt Suure Arkaani kaarte, teeme nendega mõned ladumised, õpime neid tõlgendama
  3. Vaatleme lähemalt Väikese Arkaani kaarte, teeme mõne ladumise nendega endale, õpime neid tõlgendama
  4. Õpime erinevaid ladumisi kaardipakiga, kus on kasutusel nii Suure kui Väikese Arkaani kaardid segamini.

Hind 60 EUR

Hinna sees on mahukad teoreetilised materjalid TARO tõlgendamiseks (need saab mõni päev enne kursust meilile ja tuleks väljaprindituna kursusele tulles kaasa võtta).

Endal oleks vaja muretseda TARO kaardid

Vajalik eelregistreerumine ning tagastamatu ettemaksu 40 EUR tasumine Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077. Väike grupp!

Juhendab Liina Kaumann