Meist

Liina Kaumann

Pildi autor Monica Raud

Akadeemilise hariduse omandasin Tartu Ülikoolis Filosoofiateaduskonnas ajaloo erialal, kus minu lemmikuteks olid võrdlev religioonilugu, psühholoogia ja filosoofia. Esmakordselt puutusin meditatsiooniga kokku juba üliõpilaspäevil – 1990. aastal, mil läbisin transtsendentaalse meditatsiooni kursuse, kuid regulaarse mediteerimisega ma siis veel tegelema ei hakanud.

Umbes 15 aastat tagasi olin oma isikliku eluga mitmel alal tõsises kriisis ja hakkasin otsima oma probleemidele lahendusi. Algasid minu vaimsed eneseotsingud. Alusatsin dr. Luule Viilmaa raamatutega ja lugesin paari aasta jooksul läbi virnade viisi kõikvõimalikku vaimset kirjandust. Ma mitte ainult ei lugenud, vaid tõepoolest tegin ka läbi kõik, mida Luule Viilmaa soovitas. Esialgu ma sellesse isegi ei uskunud, kuid uppuja haarab ju õlekõrrestki ja nii mõtlesingi, et mis mul ikka kaotada. Muudkui andestasin, korrutasin tervendavaid afirmatsioone ja jäin… aina haigemaks. Nüüd tean, et olin läinud enesetervendamisega liiale – minu jaoks sai sellest põhitegevus päevas. Uskusin, et õige elu läheb lahti alles siis, kui oma sassis asjad korda saan. Ma ei mõistnud siis veel, et elu ongi käesolevas hetkes, siin ja praegu, ka see parajasti käsilolev enesetervendamine, kulgemine tasakaalu ja tervise poole.

Kuigi selline rabistamine tõi kaasa rohkem kannatusi, kui vaja oleks olnud, kandis ühel hetkel iseendaga tegelemine ometi vilja. Midagi juhtus, minus avanes miski, mis oli enne täielikult blokeeritud. Toimuvat on raske kirjeldada. Mu teadvuses avanesid justkui uued tasandid, hakkasin sügavamalt taipama asjade olemust. Avastasin iseendas peituva suure tarkuse. Olin parajasti lugenud läbi Luule Viilma kaks esimest raamatut. Kui kolmanda kallale asusin, siis avastasin üllatusega, et seda kõike tean juba isegi, pisut enne olid ka mulle enesele samad äratundmised ja teadmised tulnud. Nendesamade tõdede lugemine raamatust, andis mulle aga enesekindlust, et olen tõepoolest õigel teel. Tõde on universaalne ja see, mis tuleb infona ühele, võib tulla ka teisele ja kolmandale samamoodi iseenesest, kui oleme samas sagedusribas ja eriti kui meil juhtuvad olema samad vaimsed õpetajad ja teejuhid.

Siitpeale toimus kannapööre minu elus. Peagi jõudsin ka reiki juurde ja sain reiki pühitsused. Varsti hakkas minu juurde tulema abivajajaid – kes soovis reikit, kes niisama nõu, kes ennustamist Taro kaartidega. Inimesi muudkui tuli ja tuli. Nii sai minust kuidagi iseenesest reiki tervendaja ja nõustaja. Lugesin läbi kõikvõimalikke vaimseid raamatuid, tegelesin regulaarselt vaimsete praktikatega, tegin igapäevaselt 5 tiibeti harjutust, mediteerisin ja harrastasin aegajalt sütelkõndi.

2010. aastast alates olen juhendanud erinevaid meditatsioonikursusi, siis alustasin ka Vaimne Maailm OÜ-ga, mis tegeleb vaimsete koolituste, nõustamise ja alternatiivraviga. Minu kursused põhinevad suures osas juhitud meditatsioonil ja visualiseerimisel. Olen avastanud, et just juhitud meditatsioon on hämmastavalt tõhus meditatsioonitehnika elus positiivsete muutuste esilekutsumiseks. 2010. aastast alates olen pidevalt juhendanud ka meditatiivse maali kursusi erinevatel teemadel, 2016. aasta suvel ilmus Pilgrim kirjastuselt minu esikraamat „Tervendav maalimine”.

2013. aastast olen reiki meister ja õpetan reikit ka teistele.

Tõnu Põldma

Olen  õppinud õigusteadust, olen olnud turvatöötaja, aga ka psühholoogiliselt väga keerulises surmapaikade koristaja ametis. Olen oma elus läbi tulnud karmist depressioonist, mis avas edasi mu tervendaja võimeid. Oma elu ainetelel olen kirjutanud ka raamatu, sellega saab tutvuda siin.

Juba lapsena olid mul käed, millega sain teisi ravida – “kuumad käed”, nii öeldi mulle ja öeldakse siiani. Nüüd kasutan tervendamises oma esivanemate abi. Mõne aasta eest tuli minu juurde Lemuuriast pärit esivanem NIRI, kes ilmutab end hiiglasliku orbina, ingelliku olendina. Kui ma tervendan, siis palun alati tema kaasabi ning temaga koostöös suuname tervendavat energiat taotlusega just täpselt sinna, kuhu antud inimesel kõige rohkem vaja on.

Vahel kaasan tervendamisse lisaks Lemuuria energiatele ka reiki energiat. Seda näiteks siis, kui on vaja eelnevalt leevendada kergemat valu või mõnda väiksemat tasakaalutust inimese füüsilises kehas.

Lemuuria tervendus aitab leevendada füüsilist valu ja vaevusi. Samuti on võimalik seda energiat suunata mistahes probleemile või murele elus.

Lemuuria oli iidne kõrgtsivilisatsioon Maal. See eksisteeris veel enne Atlantist. Lemuurlased armastasid ja hoidsid Maad ja elasid harmoonias Kõiksusega. Pärast vastuseisu atlantlastega hävis Lemuuria tsivilisatsioon peaaegu täielikult. Siiski jäi osa sellest tsivilisatsioonist Maale alles, see asub  5. dimensiooni sageduses. Lemuuria energia muutub „kättesaadavaks“ neile, kelle teadvuseseisund hakkab lähenema 5. dimensiooni sagedusele. See tähendab ARMASTUST – tingimusteta.

TÕNU TERVENDUSED:

Reikiseanss, 45 min, 30 eurot. (Reiki on pärit Tiibeti ravikunstist ja levinud Jaapani kaudu üle maailma. Reikitervendaja on kanaliks vahendamaks reikienergiat, tähtsamad toimed on eluenergia suurendamine, aura tugevdamine, haiguste põhjusteni jõudmine, stressist ja negatiivsusest vabanemine, valu vähendamine, lihaste lõdvestamine.)

Lemuuria tervendus (+ reiki), 60 min, 40 eurot. (Lemuuria teemadel räägib Tõnu täpsemalt allpool.)

Kaugtervendus (Lemuuria + reiki), 20 min, 20 eurot. Kokkulepitud ajal ja just seal, kus Sulle endale sobib, aga soovitav on olla täielikus vaikuses, üksinduses ja rahus.

Meie ruumid Tartu Teaduspargis: