Meditatsioonikursus “Sisemine nihe kõrgemasse sagedusse, tervikuks ühinemine, takistustest ja piirangutest vabanemine”

23.11. kell 17.30 -19.00  Tallinnas Pesas, Väike grupp!

Praegusel ajal on meie põhiline ülesanne viia täielikult lõpule iseenda ettevalmistamine uueks ajastuks – täielik puhastumine karmast, vanadest mustritest, piirangutest, tõekspidamistest, mis veel on alles jäänud, sest ennustuste kohaselt lõpetab 2019. aasta üleminekuperioodi, mis algas 2012. aastal, lõppeb 3. dimensiooni etapp meie planeedil, milles eksisteeris meie harjumuspärane tavamaailm ning alguse saab Uus Maailm, mil peaksime hakkama toimima kõik juba 4. dimensiooni sageduses ning sealt edasi paralleelselt liikuma juba ka 5. dimensiooni sagedusse. Nüüd on õige aeg lahtiste otste kokkusõlmimiseks ja uueks alguseks/tasandivahetuseks valmistumiseks, selleks on vaja õppida teadlikult tõstma oma sagedust, keskenduma oma südamele ja iseenda jumalikule olemusele – Allikaminale.

Mingis mõttes võib tunduda, et kogu selle puhastumise ja sageduse tõstmisega on ju juba tegeletud aastaid, miks siis juba ei aita, kuid praegu oleme jõudnud hetke, kus tuleb ette võtta justkui samade asjadega uus ring, aga nüüd juba uuel kõrgemal, küpsemal tasandil ning eriti sügavatesse kihtidesse minnes. Õnneks on praegused viimase lõpuaasta energiad mitmeid kordi tõhusamad ja intensiivsemad nende vajalike muutuste teostamiseks, nii et me ei pea selleks kulutama enam nii palju aega ja vaeva kui varem.

Kuidas teha sisemine nihe kergelt ja edukalt läbi?

Kursus koosneb 2 osast:

1. Teoreetiline osa kodus läbilugemiseks meilile

2. Kohapeal teeme juhitud meditatsiooni, mis aitab kaasa sisemise nihke läbitegemisele kiirendatud korras-

Meditatsioon „Tervikuks ühinemiseks, takistuste ja piirangute tuvastamiseks ja nende tervendamiseks”

Meetod kiireks sageduse tõstmiseks

Teoreetiline osa:

Vaimsed seadused, koostöö tegemine Vaimse maaimaga vastavalt jumalikele seadustele.

Meie erinevad osad ja erinevad tasandid: Kõrgem Mina, Hing, Vaim, vikerkaaresild Allikasse, eri dimensioonid.

Kuidas kiirendada ja kergendada oma arengut jõudes usalduse ja rõõmu seisundisse.

Hind 25 EUR

Vajalik kindlasti eelregistreerumine liina@vaimnemaailm.ee ja tagastamatu ettemaksu 20 EUR tasumine Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077, mis on eelduseks teoreetilise osa kättesaamisel!

Juhendab Liina Kaumann