Meditatsioonikursus “Inglite, vaimsete teejuhtide ja ülestõusnud meistritega suhtlemine”

16. detsembril kell 18.00-19.30 Tartus Teaduspargi 7-202

Teeme pikema juhitud meditatsioonirännaku:

Sageduse tõstmiseks ja eri tasandi inglite, vaimsete teejuhtide ja ülestõusnud meistritega suhtlemiseks.

Alustame kaitseinglist ja liigume üha kõrgematele tasanditele! Igal inimesel on oma kaitseingel, kes saadab teda läbi kõikide kehastuste. Inglite suurim soov on meid aidata, vastavalt vaimsetele seadustele aga ei tohi nad sekkuda enne, kui me neilt abi palume. Sedamööda, kuidas areneme, ümbritsevad meid üha kõrgematelt tasanditelt laskuvad juhendajad, ülestõusnud meistrid ja isegi peainglid. Meie nähtamatud kaaslased suunavad meid pidevalt meie hingeplaani teostumise suunas, nad aitavad meil vastu astuda rasketele väljakutsetele ja läbistada problemaatilisi situatsioone. Kui aga tõrgume, tahame järgida ego tahet, kogeme valu, takerdume raskustesse. Inimene on vahendaja, kelle kaudu inglid oma vibratsioone Maale edastada saavad, kui inimesed üheskoos inglite poole pöörduvad paludes tervendada mõnda inimest või olukorda, on inglite jõud määratult suur. Üheskoos tegutsedes on inglitel ja inimestel võime muuta seda maailma.

Võime usaldada inglite hooleks oma mured, probleemid, millele ei suuda ise kõrgemat lahendust leida – selleks aga peame olema valmis oma mure inglitele tõesti üle andma st. tuleb lõpetada täielikult igasugune muretsemine, alles siis saavad inglid meid aidata.

Hind 25 EUR

Vajalik kindlasti eelregistreerumine liina@vaimnemaailm.ee (grupp on väike), koha kursusel tagab tagastamatu ettemaksu (20 EUR) laekumine Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077.