Meditatsioonikursus “Hingeülesande täitmine”

29. oktoobril kell 18-20.00 Tartus Teaduspargi 7-202

7. novembril kell 15.15-17.00 Tallinnas Pesas

Mis on Sinu hingeülesanne ja kuidas seda täita?

Me sünnime siia maailma selleks, et elada rõõmu ning rahuldustpakkuvat elu, püsida armastuse ja külluse voolus, tunda ennast vabana ja täielikult omaksvõetuna sellisena nagu oleme, selleks, et mõista endale võetud maist missiooni ja seda täita – ennast teostada. Kui teeme õiget asja, siis tunneme ennast elavana, areneme jõudsalt ja universumi jõud toetavad meid. Kui oleme valel rajal, või hoopis seisame tee kõrval ja kratsime nõutult kukalt, suutmata  sobivat rada valida ja minema hakata, siis kogeme toppamist, seisakut, võibolla isegi peaga vastu seina jooksmise tunnet.  Õigel teel oled, kui teostad oma hingeülesannet. Hingeülesanded  on väljakutsete rada, see, millega sul kõige enam elus tegeleda on tulnud, ka see, mida kõige enam tahad, juhib sind hingeülesande mõistmiseni ja täitmiseni.

Kursus koosneb 2 etapist:

E-kirja teel kodune lugemine

  1. “Hingeülesanne ja eneseteostus” (24 lk lugemist + küsimustik hingeülesande väljaselgitamiseks),
  2. Kõrgem Mina ja hing, vikerkaaresilla ehitamine,  kõrgemate maailmadega suhtlemine, sageduse tõstmine ja asjade nägemine avaramast perspektiivist.

Juhitud meditatsioonid:

  1. Hingeülesande tee puhastamine, väljakutsete mõistmine.
  2. Hingega ühinemine. Oma Jumaliku Mina seisundisse minemine ja juhtnööride saamine.

Kursuse hind 40 EUR

Vajalik kindlasti eelregistreerumine liina@vaimnemaailm.ee , koha kursusel tagab tagastamatu ettemaksu 25 EUR laekumine Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077.

Juhendab Liina Kaumann