Meditatsioonikursus algajatele “Rahulolu loomine enesega”

26. november, 3. ja 10. detsember kell 18-20.00Tartus Teaduspargi 7

Kursus nendele, kes tahaksid tegeleda mediteerimisega, aga tunnevad, et vajavad selleks vähemalt alguses kogenud õpetajat.

Meie võime olla elus õnnelik, rahulolev ja edukas sõltub suurel määral sellest, kui hästi saame läbi iseendaga ja kui hästi me iseennast tunneme. Sellel kursusel teeme mitmeid juhitud meditatsioone, mis aitavad iseennast rohkem aktsepteerima ja paremini tundma õppida. Õnnelikkus tuleneb selle mõistmisest, kes sa tegelikult oled, mida vajad ja siis julgusest oma soove-vajadusi ka järgida.

Grupis tehtav juhitud meditatsioon (sisemine rännak) on üheks tõhusamaks meditatsioonitehnikaks, seda saavad kergesti praktiseerida ka algajad ja need, kes on väga stressis, ülekoormatud ja kellel on pidevalt peas liiga palju ekslevaid mõtteid, nii, et vaikselt istuda tundub võimatuna. See on väga hea ka kogenud mediteerijatele, kuna võimaldab väga sügavale enda sisse kaevuda, iseennast paremini tundma õppida, tasakaalustada ja tervendada.

Meditatsioon on parim vahend vanade negatiivsete mustrite vabastamiseks ja oma sageduse tõstmiseks. Sa võid õppida suunama oma mõtlemist, tasakaalustama tundeid. Positiivsed mõtted, sõnad, teod tõstavad võnkesagedust ja nii elu kogemise viisi. Igapäevane mediteerimine hoiab sind puhtana, rahulikuna, klammerdumisest ja negatiivsusest vabana, see aitab sul häälestuda ja luua selline tegelikkus, nagu seda ise soovid.

Kursus toimub 3 osas:

  I  osa:

  1. Eneseväärtustamine
  2. Mineviku tervendamine

II osa:

  1. Emotsioonide tervendamine, Sisemise lapsega kohtumine
  2. Kaitseingliga kohtumine, Rännak Suurde Nefriiditemplisse

III osa:

  1. Alateadvuse  ümberprogrammeerimine, eelmiste elude tervendamine
  2. Kõige rohkem vastutöötava isiksuseosaga kohtumine

Kursuse hind 80 EUR, registreerudes enne 14. novembrit, hiljem 85 EUR

Igale osalejale teoreetiline osa kodus läbitöötamiseks meilile + ligipääs mp3 failidele kahe juhitud meditatsiooniga kodus harjutamiseks: (1. eneseväärtustamine 2. vanade piirangute tühjusesse lahustamine ja uuestisünd)

Vajalik kindlasti eelregistreerumine liina@vaimnemaailm.ee , kuna kursus toimub väikeses grupis ja kohtade arv on piiratud! Koha kursusel tagab tagastamatu ettemaksu 40 EUR laekumine Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077.

Juhendab Liina Kaumann