Meditatsioonikogumik III (MP3 failidena)

1. Meditatsioon peainglite kutsumiseks

2. Meditatsioon vanadest vannetest, kokkulepetest, tõotustest ja needustest vabastamiseks

Hind: 12 EUR

Tellimiseks: palun tee makse 12 EUR Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077 ja kui see tehtud, saada meil liina@vaimnemaailm.ee oma tellimusega, juhised failide allalaadimiseks saad meilile!

1. Meditatsioon peainglite kutsumiseks

Praegusel ajal saadab Looja Maale oma saadikuid – ingleid – rohkem kui kunagi varem. Inglid suunavad meid pidevalt meie hingeplaani teostumise suunas, nad aitavad meil vastu astuda rasketele väljakutsetele ja läbistada problemaatilisi situatsioone, kuid vastavalt universumis toimivatele vaimsetele seadustele (vaba tahte seadus) saavad inglid meid aidata alles siis, kui neid palume, enne nad sekkuda ei tohi.

Universumites on miljoneid peaingleid, vaid vähesed neist on seotud Maaga. Meie planeediga on tihedamalt seotud 7 peainglit, kes töötavad koos 7 ülestõusnud meistriga. Hea oleks aegajalt kõiki neid kiiri ja ülestõusnud meistreid nimepidi kutsuda ja endas aktiveerida.

  • Suhtlemine 7 peaingliga: Miikaeli, Gabrieli, Urieli, Rafaeli, Chamueli, Jofieli ja Zadkieliga. Ingelliku kaitse loomine enda ümber.
2. Meditatsioon vanadest vannetest, kokkulepetest, tõotustest ja needustest vabastamiseks

Eelmistes eludes oled andnud  vandeid ja tõotusi, mis on ikka veel sinu energiakehades ja mõjutavad su elu. Käesolevas elus ei pruugi need vanded sind enam teenida, pigem on nad koormaks ja blokeerivad su teekonda.

Võib-olla oled andnud vaesusvandeid, kuulekuse, karskuse, kasinuse, vaikimisvandeid, maistest hüvedest loobumise vandeid, alistumise, patukahetsuse vandeid. Vannete andmine on sageli seotud rituaalidega, tseremooniatega, enamasti on see toimunud tunnistajate juuresolekul. Iga vannet, mille oled kunagi andnud, valvab ingel, tseremoonial, rituaalil on tohutu jõud. Ka abielu sõlmimine on tseremoonia. Sageli ei vabasta lahutus sind selle algse lepingu energiast. Seepärast on väga tähtis tühistada kõik vanded, tõotused, needused, lubadused, mis sind enam ei teeni.

  • Valguskeharännak minevikku, vabastamist vajava vande või tõotuse tseremooniapaika. Vabastamistseremoonia läbiviimine, sümbolite tagastamine.

Juhitud meditatsioonid luges sisse Liina Kaumann.