Meditatsioonikogumik II (MP3 failidena)

1. Meditatsioon vanadest piirangutest väljumiseks

2. Meditatsioon oma vaimse kasvu kiirendamiseks ja soovitud reaalsuse loomiseks

Hind: 12 EUR

Tellimiseks: palun tee makse 12 EUR Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077 ja kui see tehtud, saada meil liina@vaimnemaailm.ee oma tellimusega, juhised failide allalaadimiseks saad meilile!

1. Meditatsioon vanadest piirangutest väljumiseks

Et luua oma ellu seda, mida soovid, on vaja esmalt üle vaadata oma uskumused, ootused, piirangud ja olla avatud, usaldav. Alles siis kui kõrvaldad takistused (hirmumüürid) iseenda ja universumi loova armastuse energia vaba voolu vahelt, saavad hakata juhtuma su elus imed.

  • Piiravate kaitsemüüride mahalammutamine enda ümbert, mis takistavad universumi loova armastuse energia vaba voolu. Blokeeringute, klammerdumiste vabastamine. Vabas maailmas viibimine.

2. Meditatsioon oma vaimse kasvu kiirendamiseks ja soovitud reaalsuse loomiseks

Kõige tähtsam pöördepunkt vaimses kasvus saabub siis, kui mõistame, et loome oma reaalsust ise ja võtame vastutuse kõige eest, mis meiega juhtub. Loome reaalsust oma mõtete, emotsioonide, uskumuste ja kavatsuste kaudu – see määrab meie võnkesageduse ja vastavalt inimesed, objektid, asjaolud, sündmused, mida oma ellu tõmbame.

Kui õpime iseenda reaalsust paremaks muutma, hakkame tasapisi ka maailma paremaks muutma. Tõde on see, et meil on võimalik valida paljude reaalsuste seast. Millele keskendume, seda loome, kui loome positiivse nägemuse oma elust, saame selle kujundada just niisuguseks nagu ise soovime. Väga hea võimalus uue tegelikkuse loomiseks (kujutlemiseks) on meditatsioon.

  • Iseenda ettevalmistamine ja  häälestamine soovitu loomiseks. Meelepärase reaalsuse magnetiseerimine. Lahtilaskmine.

Juhitud meditatsioonid luges sisse Liina Kaumann.