Meditatsioonikogumik I (MP3 failidena)

1. Meditatsioon eneseväärtustamiseks ja hüvede lubamiseks oma ellu

2. Meditatsioon tühjusesse lahustumine ja uuestisünd

Hind: 12 EUR

 

Tellimiseks: palun tee makse 12 EUR Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077 ja kui see tehtud, saada meil liina@vaimnemaailm.ee oma tellimusega, juhised failide allalaadimiseks saad meilile!

1. Meditatsioon eneseväärtustamiseks ja hüvede lubamiseks oma ellu

Me kõik oleme osakesed Loojast, seega täiuslikud. Siia maailma sündides unustasime aga oma jumaliku päritolu, hakkasime ennast samastama füüsilise keha, emotsioonide ja meeltega. See tekitas uskumise oma piiratusse ja eraldatusse. Me kogeme oma elus seda, mida arvame ennast väärivat. Paljud inimesed ei pea ennast hüvede vääriliseks ega luba neid enda ellu. See on sageli põhjus, miks küllus ja edu ei tule.

Eneseväärtustamine tähendab oma tões elamist, oma tunnete, mõtete, vajaduste ja soovide austamist.

  • Valguskeharännak kõrgemasse dimensiooni – hingekoju, oma tõelise jumaliku päritolu taasavastamine, kohtumine oma Kõrgema Minaga, ja enese avamine külluslikumale ja rõõmupakkuvamale elule uuel tasandil.

2. Meditatsioon tühjusesse lahustumine ja uuestisünd

Tühjus on selleks, et kasvada välja praegustest piirangutest, et lasta minna vanal.Klammerdumine on suutmatus vanal minna lasta ja uut tervitada. Paljud kardavad vanast loobuda, arvates, et jäävad siis hoopis ilma. Tegelikult aga, et uus ja parem saaks tulla, on vaja loobuda vanast, nii teed uuele ruumi – kunagi ei kao miski su elust ilma, et midagi veelgi paremat asemele tuleks.

  • Tervendamine värvide abil ja enese lahustamine tühjusesse. Puhtana uuestisündimine kõrgemal teadvustasandil piiranguteta maailmas.

Juhitud meditatsioonid luges sisse Liina Kaumann.