Meditatsioonikursus “Minevikumustrite lahustamiseks, ema- ja isaliini puhastamiseks ning suguvõsa karma lõpetamiseks”

15. oktoobril kell 18-19.30 Tartus Teaduspargi 7-202

Kaduneljapäev on parim aeg tegeleda vanade mustrite puhastamisega!
Praegu toimuvad puhastumisprotsessid veelgi sügavamal tasandil kui varem, vaja on lõpetada täielikult oma minevikumustrid ning puhastada ema- ja isaliini pidi oma suguvõsa ja perekonna karma, mis veel on jäänud. Siis oleme kontaktis oma esivanemate toetava energiaga, energia saab esivanematelt meie suunas liikuda aga ainult siis, kui oleme kõrvaldanud kõik blokeeringud suhetes nii ema- kui isaliini pidi.

Kui me need blokeeringud kõrvaldame, siis oleme ühenduses sajandite tarkusega ning saame kasutada oma esiemade ja -isade väge ja jõudu.

Veel on oluline hoolitseda enda füüsilise keha ja tervise eest, sest sellest sõltub, kuidas rakud toimivad. Ka Maa energiaväljas toimuvad muutused, praegusel perioodil on inimeste mõju maale eriti tugev. Seega igaüks, kes hoolitseb iseenda puhastumise ja valguse eest, hoolitseb samal ajal ka Maa eest. Kui meie kehad on tugevad ja terved, on seda ka Maa.

Kursusel teeme ühe pikema meditatsiooni minevikumustrite lahustamiseks, ema- ja isaliini puhastamiseks ning suguvõsa karma lõpetamiseks, millele järgneb jagamisring.

Osalustasu: 30 EUR

Vajalik kindlasti eelregistreerumine liina@vaimnemaailm.ee (kohti on piiratud hulgal), koha kursusel tagab tagastamatu ettemaksu (20 EUR) laekumine Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077.