Meditatsioonikursus “Minevikumustrite lahustamiseks, ema- ja isaliini puhastamiseks ning suguvõsa karma lõpetamiseks”

18. märtsil kell 18-19.30 Tartus Teaduspargi 7-202

Praegustes uutes ja keerulistes energiates on väga paljud inimesed segaduses ning silmitsi mitmete raskete probleemidega erinevatel elualadel. See on nii, kuna nüüd, suurte muutuste lävel, mil valmistume üleminekuks uude kuldajastusse, on meie põhiline ülesanne võimalikult puhtaks saada ja seda suhteliselt lühikese aja jooksul, toimub inimkonna jagunemine kaheks – nendeks, kes liiguvad edasi uuele kõrgemale tasemele ja nendeks, kes jäävad vanamoodi oma õppetunde läbima. Need, kes on liikumas edasi kõrgemasse energiasse  võivad aga kogeda elus eriti keerulisi aegu, mil taas kerkivad valusalt esile vanad mustrid ja karmilised probleemid perekonnas, suguvõsas ja sõprade seas, mis justkui peaksid olema nagu ammu tervendatud.  Lisaks kogevad paljud kriise ja  kokkuvarisemisi mitmel elualal korraga, mis võib olla sedavõrd raske, et kaob lootus ja teadmine, kuidas edasiliikuda. Tegelikult pole valesti midagi, kannatused annavad vaid märku, et oleme sisenenud uut aega ettevalmistavasse “puhastustulle” – meid avatakse ja tehakse ümber, toimub suur negatiivse energia lagundamine.

Kuidas teha muutusteperiood läbi kergemini ja väiksemate kannatustega?

Meie ülesanne hetkel on täielikult, veelgi sügavamal tasandil kui varem, lõpetada oma minevikumustrid ning puhastada ema- ja isaliini pidi oma suguvõsa ja perekonna karma. Selleks, et toimida edukalt uues maailmas, peame olema kontaktis oma esivanemate toetava energiaga, energia saab esivanematelt meie suunas liikuda aga ainult siis, kui oleme kõrvaldanud kõik blokeeringud suhetes nii ema- kui isaliini pidi. Kui me need blokeeringud kõrvaldame, siis oleme ühenduses sajandite tarkusega ning saame kasutada oma esiemade ja -isade väge ja jõudu.

Veel on oluline hoolitseda enda füüsilise keha ja tervise eest, sest sellest sõltub, kuidas rakud toimivad. Ka Maa energiaväljas toimuvad muutused, praegusel perioodil on inimeste mõju maale eriti tugev. Seega igaüks, kes hoolitseb iseenda puhastumise ja valguse eest, hoolitseb samal ajal ka Maa eest. Kui meie kehad on tugevad ja terved, on seda ka Maa.

Kursusel teeme ühe pikema meditatsiooni minevikumustrite lahustamiseks, ema- ja isaliini puhastamiseks ning suguvõsa karma lõpetamiseks, millele järgneb jagamisring.

Osalustasu: 30 EUR

Vajalik kindlasti eelregistreerumine liina@vaimnemaailm.ee (kohti on piiratud hulgal), koha kursusel tagab tagastamatu ettemaksu (20 EUR) laekumine Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077.