Meditatsioon “Hingeperekonna ringi ühendumine, hinge tervendamine ja hingeperekonna ühise ülesande vastuvõtmine”

22.08. kell 18.15-19.30 Tallinnas Pesas. Väike grupp, saadaval vaid mõned kohad!

24.09. kell 18.00 Tartus Teaduspargi 7

Hingeperekond
“Hingeperekonna tervendus” Liina Kaumann, 2020, akrüül lõuendil

Hingeperekond liigub ülestõusmise poole koos, hingeperekonna liikmed on omavahel seotud energeetiliselt, tavaliselt on neil inimestel suhteliselt sarnased väljakutsed, suhtumised, harjumused probleeme lahendada ja ollakse kimpus sarnaste õppetundidega. Mõned hingeperekonna liikmed on jõudnud oma vaimses arengus kaugemale, mõned alles avanemas, nende vahel on ühendused, mida mööda liigub energia. Luues teadliku ühenduse oma hingeperekonnaga, saate valgustumisteekonnal üksteist toetada, nii pääsed ligi nende hingede tarkusele ja väele, kes on sinust eespool ja nad on sinu jaoks nagu laternahoidjad, kes juhivad su teekonda vaimsest maailmast, samuti hakkad ligi tõmbama ka kehastunud hingesugulasi oma füüsilisse reaalsusse, et jagada oma kasvuprotsessi.

Kursus koosneb 2 osast:

1. teoreetiline osa “Hing, kõrgem mina ja hingeperekond” meilile kodus läbitöötamiseks

2. kohapeal teeme juhitud meditatsiooni “Hingega ühinemine, hingeperekonna ringi ühendumine, hinge tervendamine ja hingeperekonna ühise ülesande vastuvõtmine”

Hind 25 EUR, sellest ettemaksuna vaja tasuda 20 EUR Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077 , kuna grupp on väike, siis koha kindlustab vaid ettemaksu laekumine!