Külluse loomine 5D ühtsusteadvuse tasandil UUS!

“Külluse loomine” Liina Kaumann 2020, akrüül lõuendil

17. septembril kell 18-20.00 Tartus Teaduspargi 7

19. septembril kell 18-20.00 Tallinnas Pesas

Uuele maailmale on iseloomulik see, et me „teeme” vähem ja „oleme” rohkem. Oleme rohkem lõdvestunud, puhkame rohkem, kuulame rohkem iseenda sisemist rütmi, justkui „laiskleme” võrreldes senise 3D maailma pideva rabelemisega. Meie Maa on juba tõusnud 5D tasandile ja meile on juba kättesaadavad need energiad, mis võimaldavad luua kõike, mida soovime justkui mittemillestki (eeldusel et see ei kahjusta teisi ning on kooskõlas kõrgema plaaniga mitte 3D egotahtmine). Põhiline takistus on klammerdumine 3D arusaamade külge, selle külge, kuidas siiani oleme elanud, küllust ja edu oma ellu loonud. Mida kergemini suudame need vanad meetodid ja energiad minemaheita, seda kergemini toimub uude energiasse ümberlülitumine, õpime looma mida tahes, lihtsalt ühendudes universumi lõputu küllusväljaga.

Küllus on suhtlemine – sinu suhe universumiga, kui see on korras, siis elad külluses. (Samas seda, kas see on korras peegeldavad hästi sinu igapäevased inimsuhted)

Seega võti külluse juurde on luua suurepärane lähisuhe universumiga.

Küllusteadvuses saab olla vaid avatud südamega. Kui süda on haiget saanud, sulgunud, kaitses, siis see tähendab, et universum võib saata sulle imelist küllusenergiat, aga sa ei saa seda kätte, sest oled ehitanud müürid vahele. Ei saa tegeleda ainult välise maailma külluse loomisega ja jätta oma süda tähelepanuta, sest see ei too kaasa küllusevoogu. Kursusel õpime suhtlema Universumiga – lõputu puhta küllusväljaga, kust meil on põhimõttelselt võimalik tõmmata oma ellu kõike, mida soovime, õpime küsima ja vastuvõtma, võnkuma ja hingama Universumiga samas rütmis.

Kursus koosneb 2 osast:

  1. teoreetiline osa kodus läbitöötamiseks meilile
  2. juhitud meditatsioonid kohapeal

Teeme 2 juhitud meditatsiooni:

  1. Meditatsioon “Südame avamiseks, oma Kõrgema Minaga joondumiseks”
  2. Meditatsioon “Külluse loomine 5D ühisteadvuse tasandil”

Kursuse hind 35 EUR, registreerudes enne 27. augustit, hind 30 EUR.

Vajalik eelregistreerumine ning tagastamatu ettemaksu 25 EUR tasumine Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077. Väike grupp!

Juhendab Liina Kaumann