Meditatsioonikursus “Eelmiste elude tervendamine, karma ja vanade aegunud vannete tühistamine.”

19.09. kell 15-17.00 Tallinnas Pesas

Sinu elus kajastub see, mida oled ise kas siis selles või mõnes eelmises elus loonud. Ka su keha on karma vili, niisamuti haigused ja õnnetused, eluraskused. Meditatsioonis võime tervendada oma eelmisi elusid, taotleda karma ja vanade vannete/lubaduste kustutamist, et võiksime astuda vabana uude ajastusse. 

Praegustes uutes ja keerulistes energiates on väga paljud inimesed segaduses ja silmitsi mitmete raskete probleemidega erinevatel elualadel. See on nii, kuna nüüd, suurte muutuste lävel, mil valmistume üleminekuks uude kuldajastusse, on meie põhiline ülesanne võimalikult puhtaks saada ja seda suhteliselt lühikese aja jooksul. Et elada tulevikus helgemas maailmas, üksmeeles, koostöös ja kooskõlas loodusega, on meil esmalt vaja luua ruum selle uue elu jaoks. Selleks on vaja puhastada maksimaalselt oma füüsilist keha aga ka vabaneda täielikult vanadest arusaamadest, piirangutest, mida oleme endale peale pannud, samuti lõpetada oma karma, mis on veel jäänud, tühistada vanad vanded, tõotused, mida oleme andnud kas siis selles või mõnes eelmistest eludest ja mis on ikka veel aktiivsed meie rakumälus. On viimane aeg lõpetada vanal viisil toimimine ja sõlmida kokku kõik lahtised otsad, et me ise ja ka kogu planeet võiks tõusta kõrgemasse sagedusse.

Kursuse teoreetilise osa saab iga osaleja meilile kodus läbitöötamiseks. Kohapeal keskendume praktilistele harjutustele.

Teeme 2 juhitud meditatsiooni:

  1. Regressioon eelmistesse eludesse. Karma kustutamine.
  2. Vanade aegunud vannete/kokkulepete tühistamine.

Hind: 30 EUR

Kursusel OSALEMISEKS on vajalik registreeruda (kuna kohtade arv on piiratud) aadressil liina@vaimnemaailm.ee ja tasuda tagastamatu ettemaks 20 EUR Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077.