Isikliku tervendava/väepildi pildi maalimine

24. oktoobril kell 11.30-14.30 TARTUS Teaduspargi 7-202

Hingeperekond
All-focus

Energiamaalide tegemine on tõhus ja lõbus meetod, mis aitab pääseda ligi väga olulisele ja isiklikule infole, lahendada ära palju minevikuprobleeme, ennast tasakaalustada ja tervendada,  õppida isegi kutsuma oma ellu soovitut. Lisaks aitab see õppida ennast aktsepteerima koos oma ebatäiuslikkusega.

Selleks, et teha energiamaale, pole vaja perfektseid tehnilisi oskusi ja võtteid, pigem on oluline olla avatud, tundlik ja loominguline. Tervendavat maali ei saa teha tavateadvuse tasandil, see tuleb ülevaltpoolt, kanaldusena, või räägib läbi selle alateadvus, aidates maalijal lahendada vanu, allasurutud, kuid vabastamistvajavaid probleeme. Seepärast on eriti tõhus just oma isikliku tervendava maali tegemine, kuna ainult niisugusel juhul on võimalik pääseda ligi omaenda spetsiifilistele probleemidele. Maalimisoskus pole seejuures oluline, mida vabamaks oma kriitikameel kunstilise taseme osas lasta suudetakse, mida loomingulisem ollakse, seda parem tulemus.

Protsess koosneb mitmest võrdselt oluliselt etapist:

  1. eelhäälestus/taotlus
  2. maalimine ise
  3. maali vaatamine/mediteerimine maaliga ning sellest info ammutamine ja selle abil tervenemine.

Kursus koosneb 2 osast:

  1. Teoreetiline osa (“Kõrgema õpetajaga suhtlemine, kanaldamine””, Värvid ja nende vaimsed tähendused, Kompositsioon/Kontrastid) kodus läbitöötamiseks meilile
  2. praktikum “Isiklik tervendav pilt” grupitööna (maalimine akrüülvärvidega + arutelu):

Alustame häälestava juhitud meditatsiooniga “Valguskeharännak kõrgemasse dimensiooni, oma kõrgema õpetajaga suhtlemine”, sellele järgneb maalimine ning peale seda ühine maalide vaatamine ja arutelu. Kursus annab ka juhtnöörid, kuidas valminud maale  „lugema õppida” – kuidas lahtimõtestada värve, sümboleid, arve, pintslitõmbeid. Iga osaleja saab oma maalid endale!

Kursuse hind 50 EUR (hinna sees on maalimistarbed – lõuendid, akrüülvärvid, kohapeal kasutamiseks pintslid, molbertid, topsid, lapid)

Väike grupp, vaid 4 kohta!

Täpsem info ja registreerumine liina@vaimnemaailm.ee Registreerumiseks on vajalik tasuda tagastamatu ettemaks 30 EUR Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077.

Kursust juhendab Liina Kaumann