Alateadvuse korrastamine ja ümberprogrammeerimine

15. jaanuaril kell 18-19.45 Tartus Teaduspargi 7-202 , 1. veebruaril kell 15-16.45 Tallinnas Pesas

Sa lood oma reaalsust oma mõtete ja tunnetega, loomisprotsessi on haaratud nii sinu alateadvus, üliteadvus kui ka tavateadvus. Üliteadvuse kaasad palve ja meditatsiooni abil, tavateadvuse taotuse, tahtejõu ja isikliku väe kasutamisega, alateadvuse tõeliselt siis kui saad aktiivseks ja teadlikuks unenägijaks, aga alateadvust saab programmeerida ka afirmatsioonide ja visualiseerimisega.

Soovides vaimselt kiiresti areneda, pöörame tavaliselt väga suurt tähelepanu üliteadvuse arendamisele – mediteerides, palvetades ning ka tavateadvusele – positiivselt mõeldes, tundeid ja mõtteid jälgides, kuid alateadvusele tihti piisavalt tähelepanu ei pööra. Siis võib juhtuda, et valu ja vanad lahenduseta probleemid ei saa mitte lõpuni lahendatud, vaid surutakse alateadvusesse, kus need hakkavad vaikimisi mõjutama meie loomisprotsessi.

Et loomine edukalt toimiks, tuleb alateadvus, tavateadvus ja üliteadvus. omavahel ühendada ja kooskõlla viia. Juhtimine peaks olema üliteadvuse käes – kelleks on Kõrgem mina, hing, vaim, talle alluma tavateadvus, alateadvus aga olema kogu protsessi mootor ja kütus. Kui tavateadvus ei kuule üliteadvust, siis alateadvuse abil püüab üliteadvus end kuuldavaks teha. Kui alateadvus on korrastatud, tuleb sõnum selgelt, kui mitte siis hägusalt. Seepärast on oluline oma alateadvust korrastada.

Just praegu, enne uut arengutsülit, mis algab Metallrotiaastaga 25. jaanuaril 2020, on õige aeg alateadvuse puhastamiseks, et saaksid luua uues tsüklis seda, mida tõeliselt soovid, ilma varjatud allhoovusteta!

Sellel kursusel teeme juhitud meditatsiooni oma alateadvuse korrastamiseks ja puhastamiseks kõigest mittevajalikust.

Hind 30 EUR

Vajalik eelregistreerumine ning tagastamatu ettemaksu 20 EUR tasumine Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077. Väike grupp!

Juhendab Liina Kaumann