Valge Metallroti aasta sisseõnnistamine

25. jaanuaril kell 12.30-15.00 Tartus Teaduspargi 7-202
2. veebruaril kell 12-14.30 
Tallinnas Pesas

Olete väga oodatud sisseõnnistama uut Valge Metall-roti aastat !

Alustame juhitud meditatsiooniga, kus loome endale uue aasta uuel tasandil, kohtume oma kõrgeima õpetajaga, palume temalt juhatust ja nõuandeid uueks algavaks aastaks.

Seame sihte ja teeme taotlusi uueks aastaks. Õnnistame sisse ja magnetiseerime endale meelepärase uue aasta ning programmeerime isikliku õnnetoova kristalli uueks aastaks. Meelepärase kristalli võiks igaüks endale ise eelnevalt valmismuretseda, eriti sobiv selleks aastaks metalsed, roosad või valged kristallid.

Roti aastaga algab täitsa uus 12-aastane tsükkel, rotiaasta toob kaasa uue alguse, see on ettevalmistamise, planeerimise, uute sihtide seadmise aasta aga ka muutusteks ettevalmistav aasta. Kasulik on panna oma ideed kirja, lasta loovusel lennata, samas on vaja vältida pealiskaudsust.

 Metallrott on ülimalt emotsionaalne, nutikas ja võib oma arvamust esitades paindumatu ja vankumatu olla. Tal on terav keel, ta oskab purustada ja ka iseendale purustusi kaela tõmmata. Tal on tugevad rahalised instinktid ja ta on võimeline keerulistemateks päevadeks varasid kõrvale panema. Metallroti aasta on viimane aasta, kus on veel rahaelemendi energia sees, edasi ootavad meid muutuse ja kriisi aastad. Tugeva analüüsi ja hea eeltöö puhul ning kui on olemas usaldusväärne meeskond, võid praegu veel teostada oma äriidee, pannes aluse tugevale projektile. Uuesti on rahaenergia taas tõusuteel 2024-2025.

Jõud ja võimekus peitub mõttes ja sõnas ning sõnast tuleb tegu.

See on naudingute aasta, on meelelehutust, pidu, suhtlemist, armastust, isegi üleaisalöömist. Rott on üldjuhul terve, uudishimulik (katsetav) ja liikuv. Kokku saavad kaks suhteliselt pimedadt ja külma energiat – Metall ja Vesi(rott), meie ümber palju külmunud, hanguvat energiat ja vajame oma ellu soojust, valgust, värsket õhku, päikesepaistet või romantilist küünlavalgust, kaminatuld.

  • Teeme spetsiaalse rituaali uue aasta sisseõnnistamiseks
  • Teeme külluserituaali
  • Tervitame algavat uut aastat ühise pidusöögiga (igaüks võiks võtta kaasa midagi peolauale), küsime juhtnööre/märksõnu uueks aastaks inglikaartidelt ja ruunidelt.
  • Huvilistele soovi korral individuaalne Taro kaartidega juhtnööride küsimine uueks aastaks (eraldi tasu eest 15 EUR 15-min seanss)

Kaasa on vaja võtta:

  • Valge või metalne küünal, valge paber (A4), metalne/valge pael, kirjutusvahend, soovikristall – uue aasta taotluste sisseõnnistamiseks.
  • Külluse rituaaliks: 3 münti (1 või 2 EUR ideaalsed), roheline küünal, roheline pael, roheline paber (A5), kuivatatud basiilik.
  • Riietus sobib valge, sädelev, aga ka roosa, punane.

Osalustasu 30 EUR (Sellest 20 koha kinnituse ettemaksuna ja ülejäänud 10 kohapeal)

Vajalik kindlasti eelregistreerumine (väike grupp) liina@vaimnemaailm.ee ja tagastamatu ettemaksu 20 EUR laekumine Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077.