Valge metallpühvli aasta sisseõnnistamine

14.02.21. kell 11.00 Tallinnas Pesas

21.02.21. kell 16.00 Tartus Teaduspargi 7

Hiina kalendri järgi algab 12 . veebruaril  valge METALL PÜHVLI aasta.

2021. aastale vastab Taro kaart “Maailm”- so päralejõudmine, ühe tsükli lõpp, uue algus. 2020. aasta oli võimsa ülestõusu (taro “Kohtumõistmine”) aeg – kõik, mis toimus, sundis meid loobuma vanast, vaatama asju uue nurga alt, leidma uusi lahendusi. Nüüd saab see protsess lõpule viidud, osad meist jõuavad uude maailma, tundmatusse ning hakkavad looma kuldajastu energias, teine osa lõpetab oma ülestõusuprotsessi.

Alustame juhitud meditatsiooniga, kus loome endale uue aasta uuel tasandil, kohtume oma juhendajatega vaimsest maailmast ja palume neilt juhatust ja nõuandeid uueks aastaks, selgitame välja oma põhiülesande.

Teeme taotlusi uueks aastaks. Õnnistame sisse ning programmeerime isikliku õnnetoova kristalli uueks aastaks. Meelepärase kristalli peaks igaüks ise kaasa võtma, millise – loe altpoolt!

  • Teeme spetsiaalse rituaali uue aasta sisseõnnistamiseks
  • Teeme külluserituaali
  • Tervitame algavat uut aastat ühise pidusöögiga (igaüks võiks võtta kaasa midagi peolauale), küsime juhtnööre/märksõnu uueks aastaks inglikaartidelt ja ruunidelt, tarolt.
  • Huvilistele soovi korral individuaalne Taro kaartidega juhtnööride küsimine uueks aastaks (eraldi tasu eest 15 EUR 15-min seanss)

Kaasa on vaja võtta:

  • Valge või metalne küünal, valge paber (A4), metalne/valge pael, kirjutusvahend, soovikristall – uue aasta taotluste sisseõnnistamiseks.
  • Külluse rituaaliks: 3 münti (1 või 2 EUR ideaalsed), roheline küünal, roheline pael, roheline paber (A5), kuivatatud basiilik.
  • Riietuse värve vt. altpoolt!

Osalustasu 30 EUR (Sellest 20 koha kinnituse ettemaksuna ja ülejäänud 10 kohapeal)

Vajalik kindlasti eelregistreerumine (väike grupp) liina@vaimnemaailm.ee ja tagastamatu ettemaksu 20 EUR laekumine Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077.

Juhendab Liina Kaumann

Numeroloogiliselt on aasta 2021 number 5. Number 5 esindab vabadust, julgust, ootamatuid sündmusi ja kiireid muutusi, loovust ja seiklusi. 5 tähistab ka sidet 5 elemendiga. Samuti on number 5 taro “Hierofant” – see tähistab püha hingeliitu, usaldust, et oled juhitud kõrgemalt poolt, ühtsust.

Pühvlit iseloomustavad püsivus, stabiilsus, lojaalsus, kannatlikkus, harmoonia ja sihikindlus, pühvel on tugev tööloom, kes veab rahulikult ja järjekindlalt oma turjal raskeid koormaid. Aasta sobib keskendumiseks pikaajalistele projektidele ja investeeringutele. Pühvel peab tähtsaks suhteid ja pereelu, suhete kvaliteedile ja stabiilsusele toetub kogu tema ülejäänud tegevus. Edu saavutamiseks tuleb sel aastal võtta oma kohustusi tõsiselt. 2021 on aasta, mil kõikide probleemide lahendamise võtmeks on distsipliin – seda nii vaimselt, emotsionaalselt kui ka füüsiliselt, et saavutada harmoonia iseendas ja suhetes. Seda nii isiklikus kui ka ühiskondlikus plaanis. Tähtis on ka õppida ennast selgelt, viisakalt ja hoolivalt väljendama. Vaja on õppida oma aega paremini planeerima ja tulemuslikumalt kasutama. Kui eelnevat silmas pidada ja praktiseerida, toob Metall Pühvli energia kaasa edu tööelus ning jõukuse ja heaolu. Uued karjäärivõimalused, edu ja õnn on nende päralt, kes on paindlikud ja valmis suunda muutma.

Alanud on Veevalaja ajastu – Veevalaja energia on seotud tehnoloogia, innovatsiooni ja kogukonnaga. Olulised mäksõnad on sisemine tervendus, soov teha koostööd aga samas ka vajadus leida tasakaal, et mitte oma isiklikke vajadusi liigselt grupile ohverdada.

Nüüd on vaja oma teadvust oluliselt laiendada, mugavustsoonist väljuda ja uusi asju proovida. Elu juhib meid taastama ja tugevdama ühendust loodusega, planeediga, millel elame. On aeg võtta suund tagasi looduse rüppe, loomuliku elurütmi ning väärtuste juurde. Suur pööre saab võimalikuks tänu isiklikele igapäevastele valikutele ja teadvustamistele.

Mis puutub riietusesse, siis õnnetoovad värvid 2021. aastal on valge, lilla, sinine ja hall. Sobivad ka roheline, kollane ja oranz, mida peetakse küllust ligi tõmbavateks ja kasvu/edu soodustavateks värvideks. Kui sa aga tahad armastust ligi tõmmata, siis kanna lillat ja punast värvi. Aasta õnnekivideks on korall, lumiobsidiaan, ahhaat, püriit, akvamariin ja smaragd. Selleks, et õnne ligi tõmmata, võid sa kanda metallist aksessuaare. 

2021. aasta õnnenumbrid on 6, 12, 23 ja 41

Parimad nädalapäevad on teisipäev, neljapäev ja reede, parimad kuud on 2021. aastal märts, august, september ja detsember. Lill, mis toob 2021. aastal õnne, on roos.