Teekond Pühasse Hingeliitu. Ülestõusupartnerid, kõrged hingesidemed, kaksikleegid.

23.10, 30.10, 13.11. ja 20.11. kell 11-14.00 Tartus UUS!

“Teekond pühasse hingeliitu” Liina Kaumann 2020

Milline on erinevus vana 3D suhte ja uue aja kõrge hingesideme vahel? Kuidas liikuda suhetes 3D hirmutasandilt- lahusteadvusest ühtsusesse – tingimusteta armastusse, õppida püsima külluse ja armastuse voolus? Mis on tegelikult armastus, mis klammerdumine?

Meie senine ühiskond, vanemad, vanavanemad ja kaugemad põlvkonnad on andnud meile edasi polaarsusest lähtuvad arusaamad elust, meist endist, suhetest, mehelikkusest ja naiselikkusest, mis on väga kaugel tasakaalust ja terviklikkusest. Oleme aastatuhandeid elanud neist vildakatest hirmul põhinevatest arusaamadest ja eeskujudest juhindudes. Praegusel ajal, mil oleme kollektiivselt liikumas 5D-sse – ühtsusesse- ülestõusu, tuleb meil kiht-kihilt endast välja puhastada vana haavatud mehelikkus ja naiselikkus ja ühendada ennast 3D maatriksi arusaamadest lahti. Me peame tooma kokku kõik vastandid ja aktsepteerima kõike, mida seni oleme tõrjunud. Meie endi sees peab toimuma oluline sisemine ümberlülitus, jumalikule naisenergiale ja jumalikule meesenergiale.

Kursusel õpid tegema nihet vanast 3D lähisuhte ja armastuse mustrist 5D lähisuhtesse, vabaned vanadest kinnistunud arusaamadest, suhtemustritest, ootustest, illusioonidest, klammerdumistest, vastupanust, survestamisest, põhihirmudest jne, asud tõelise ja täieliku enesearmastuse teekonnale, õpid liikuma välja vana maailma haigetsaanud nais- ja meesenergiast jumaliku naisenergia ja jumaliku meesenergia seisundisse, käima oma teel iseenda sisemisest tarkusest juhituna. Kursusel teeme hingamisharjutusi, visualiseerimisharjutusi, meditatsioone ning kogemuste jagamisringe.

Praegusel erilisel ajal, mil toimuvad suured muutused ja ümberhäälestused meie sees ja ka väline maailma hakkab ennast tasapisi ümberkorraldama, on kokkukukkumas ka vanatüüpi lähisuhtemudelid, senised suhted ei toimi enam ega too ka rahuldust. Mida enam sagedus tõuseb, seda rohkem aktiveerub lähedasi hingesidemeid ja kaksikhingesid, kuid enamusel meist pole mittemingisugust aimugi, mida tähendab kõrge hingeside, mis on selle eesmärk ning kuidas selles edasi liikuda.

Kursus on Sulle, kui oled arusaamatus, segadustttekitavas, keerulises aga väga lähedases sidemes/suhtes, mis Sind tugevalt mõjutab aga ei saa kuidagi edasi ega sealt ka välja, kui oled jõudnud äratundmiseni, et vanatüüpi lähisuhe enam ei toimi ega rahulda sind, hing ihkab midagi enamat, tõelist igakülgset lähedust – nii hingelist kui ka füüsilist, kui soovid jõuda suuremasse enesearmastusse, sisemisse tasakaalu ja rahulollu iseendaga, avastada iseenda terviklikkus.

1. Teoreetiline osa kodus läbilugemiseks meilile: Uue aja lähisuhted, kõrged hingesidemed, kaksikleegid. Püha suhe. Südame energiate tasakaalustamine, sisemise mees- ja naisenergia ühendamine, meessoo ja naissoo põhihirmude vabastamine, nihe lahusteadvusest ühtsusteadvusesse, terviklikkuse loomine. Sakraaltśakra puhastamine, vanade suhteegregoride, ahelate ja programmeeringute katkestamine, varjutöö, ego lahustamine, puhastumine, sisemise ümberlülituse tegemine, südame valgustumine.

2. Kohapeal teeme juhitud meditatsioone, visualiseerimisharjutusi.

(4-osalise kursuse hind 160 EUR, tasudes ettemaksu 60 EUR 7. oktoobriks , ülejäänud 100 EUR esimesel kokkusaamisel. Hiljem tasudes kogu 4-osalise kursuse hind 175 EUR, iga kord eraldi tasudes 60 EUR 1. kord (siis saab kogu kursuse teoreetilise osa) + 55+40+35

Kursuse hinna sees on ka omal valikul 2 juhitud meditatsiooni mp3 failina, mida saab endale allalaadida ja kasutada korduvalt + 3 mp3 faili hingamis- ja visualiseerimisharjutustega keha energiate tõstmiseks ja valguskeha laadimiseks.)

Kursust on võimalik saada ka E- kursusena!

E- kursuse puhul vajalik eelregistreerumine liina@vaimnemaailm.ee ja ettemaksuna kursusetasu 144 EUR tasumine Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077, mis on eelduseks teoreetilise osa ja meditatsioonide kättesaamisel!

NB Ettemaksu tasudes kinnitad endale koha grupis + saad kätte kursuse esimese – teoreetilise osa. Kursusele mittetulemise korral ettemaksu ei tagastata!

Juhendab Liina Kaumann