“Teadlik külluse loomine” (nädalavahetusel)

13. jaanuaril ja 17. veebruaril kell 12-15.00
Tallinnas Pesas  UUS!
  • Õpi looma oma ellu seda, mida tõeliselt soovid ning tunne ennast turvaliselt teadmises, et oled ise oma elu peremees.
  • Sa sündisid siia maailma selleks, et olla vaba, areneda ja elada rõõmuküllast rahuldustpakkuvat elu, et tunda ennast hästi ning nautida kogu protsessi, igat hetke. Sa teadsid, et oled looja ning maine kehastus pakub Sulle määratult palju erinevaid võimalusi rõõmsateks ja rahuldustpakkuvateks loomiskogemusteks. Sinu enese sees on peidus ülim tarkus, sügav teadmine, kuidas selles maailmas kõige paremini toime tulla. Sa tulid kogema elu kogu mitmekesisust, et sellest valida, mis sulle meeldib, mis mitte ja endale üha enam selgeks tegema, mida soovid oma ellu luua. Sa kehastusid Maale valikuid tegema, eristama ja otsustama. Sa sündisid oma elu ise looma, just niisuguseks nagu soovid ja sellest rõõmu tundma.
  • Et edukalt luua, on vaja tunda ja järgida Universumis valitsevaid vaimseid seadusi, vaadata üle oma uskumused, arusaamad ja ootused ning õppida kuulama omaenda sisemist juhatust.

Kursusel õpime tundma Universumis valitsevaid vaimseid seadusi, vabaneme piirangutest ja takistustest rõõmsa loomise teel ning õpime magnetseerima soovitut ning kasutama selleks ka vaimse maailma abi.

Koosneb 2 osast:

  1. Teoreetiline osa kodus läbitöötamiseks meilile (Vaimsed seadused, Loomise põhimõtted, küsimustik oma piirangute ja vastuolude väljaselgitamiseks)
  2. Juhitud meditatsioonid kohapeal 3 korral.

Grupis tehtav juhitud meditatsioon (sisemine rännak) on üheks tõhusamaks meditatsioonitehnikaks, seda saavad kergesti praktiseerida ka algajad ja need, kes on väga stressis, ülekoormatud ja kellel on pidevalt peas liiga palju ekslevaid mõtteid, nii, et vaikselt istuda tundub võimatuna. Samas on see väga hea ka kogenud mediteerijatele, kuna võimaldab väga sügavale enda sisse kaevuda ja viia oma ellu sisse positiivseid muutusi.

Teeme mitmeid juhitud meditatsioone, mis aitavad:

  • tervendada ja tasakaalustada ennast nii vaimsel kui füüsilisel tasandil,
  • ühineda oma Kõrgema Minaga ja kooskõlastada oma tahe Kõrgema Tahtega,
  • õppida looma küllust kõikidesse elu valdkondadesse,
  • avaneda rahaenergia voolule ja väljuda vaesusest,
  • luua teadlikult ise endale meelepärane reaalsus

Hind 100 EUR, registreerudes  enne 28. detsembrit  (ja tasudes tagastamatu ettemaksu 40 EUR), hiljem 110 EUR.

Hinna sees on mahukad teoreetilised materjalid + ligipääs mp3 failile 2 meditatsiooniga: 1. “Vanadest piirangutest vabanemine” ja 2.”Meelepärase reaalsuse loomine”

Kohtume 2 pühapäeval ja teeme iga kord 3 juhitud meditatsiooni:

I osa “Avanemine Universumi loovale armastusenergiale, ruumi loomine uuele” – Tśakrate avamine. Karma kustutamine. Vanadest vannetest/needustest vabastamine/Alateadvuse ümberprogrammeerimine. Vanadest piirangutest vabanemine.

II osa “Teadlik külluse loomine” – Külluse ja Rõõmu templi külastamine. Ise oma reaaluse loomine. Universumi jõudude tänamine ja palumine

Vajalik eelregistreerumine liina@vaimnemaailm.ee , kuna kursus toimub väikesele grupile, ning tagastamatu ettemaksu 40 EUR tasumine Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077.