Sisemine nihe kõrgemasse sagedusse. Vanadest mustritest vabanemine raku tasandil. Terviklikuks saamine.

11.09. – 2. 10. (kolmapäevad) kell 18-20.00  Tartus, Teaduspargi 7   UUS!

Meditatsioonikursus sobib ka neile, kes pole varem mediteerinud! Väike grupp!

Paljud, kes sooviksid alustada mediteerimisega kurdavad, et on väga raske niisama vaikselt istuda, ilma, et pea ketraks pidevalt argiprobleeme. Sel juhul on kergem alustada juhitud meditatsioonidega, kuna mõtted ei lähe siis nii kergesti uitama. Peale mõnda aega grupis mediteerimist peaks aga igaüks juba iseseisvalt mediteerida suutma.

Meditatsioon on parim vahend vanade negatiivsete mustrite vabastamiseks ja oma sageduse tõstmiseks. Sa võid õppida suunama oma mõtlemist, tasakaalustama tundeid. Positiivsed mõtted, sõnad, teod tõstavad võnkesagedust ja nii elu kogemise viisi. Igapäevane mediteerimine hoiab sind puhtana, klammerdumisest ja negatiivsusest vabana, see aitab sul häälestuda ja luua selline tegelikkus, nagu seda ise soovid.

Praegusel ajal, eriti just sel aastal on meie põhiline ülesanne viia täielikult lõpule iseenda ettevalmistamine uueks ajastuks – täielik puhastumine karmast, vanadest mustritest, piirangutest, tõekspidamistest, mis veel on alles jäänud, sest ennustuste kohaselt lõpetab 2019. aasta üleminekuperioodi, mis algas 2012. aastal, lõppeb 3. dimensiooni etapp meie planeedil, milles eksisteeris meie harjumuspärane tavamaailm ning alguse saab Uus Maailm, mil peaksime hakkama toimima kõik juba 4. dimensiooni sageduses ning sealt edasi paralleelselt liikuma juba ka 5. dimensiooni sagedusse. Nüüd on õige aeg lahtiste otste kokkusõlmimiseks ja uueks alguseks/tasandivahetuseks valmistumiseks, selleks on vaja õppida teadlikult tõstma oma sagedust, keskenduma oma südamele ja iseenda jumalikule olemusele – Allikaminale.

Mingis mõttes võib tunduda, et kogu selle puhastumise ja sageduse tõstmisega on ju juba tegeletud aastaid, miks siis juba ei aita, kuid praegu oleme jõudnud hetke, kus tuleb ette võtta justkui samade asjadega uus ring, aga nüüd juba uuel kõrgemal, küpsemal tasandil ning eriti sügavatesse kihtidesse minnes. Õnneks on praegused viimase lõpuaasta energiad mitmeid kordi tõhusamad ja intensiivsemad nende vajalike muutuste teostamiseks, nii et me ei pea selleks kulutama enam nii palju aega ja vaeva kui varem.

Et seda ülimalt olulist sisemist nihet edukalt läbi teha, on väga tähtis:

  • lasta lahti kõik oma senised veendumised ja uskumused selle kohta, kuidas asjad olid, on või olema peaksid, sest elu muutub niivõrd põhjalikult, et vanade arusaamade baasilt pole enam võimalik toimida.
  • õppida olema voolus, kohal hetkes siin ja praegu ning märkama neid võimalusi, mida käesolev hetk peidab, sest ainult siin selles imelises hetkes asub meie jõupunkt.
  • lõpetada senine „pingutuste ja vaevanägemise” teel edasirühkimine, ise kõigi asjade kontrollimine ja suunamine ning asendada see hoopis usaldusega ja koostöö tegemisega vaimse maailmaga. Kui suudame end viia täieliku usalduse seisundisse (mitte hirmuseguse ebakindla usalduse seisundisse), siis universum vastab ja hakkab ise meie eest hoolitsema ning elu läheb iseenesest rõõmu ja kerguse radadele.
  • õppida märkama ja aktsepteerima oma madalamat olemust ja transformeerima pimedus enda sees – ego, sest ego ei taha loovutada oma seniseid positsioone ilma vastupanuta. Kui õpime omaks võtma endas kõike, nii head kui halba, kasutama kõiki endas peituvaid energiad, mitte osasid allasuruma, saame terviklikuks ja hakkame elama harmoonilist elu. Ja me peame elama oma elu järgides universumis toimivaid vaimseid seadusi.

Kursus koosneb 2 osast:

1. Teoreetiline osa kodus läbilugemiseks meilile

2. Kohapeal teeme juhitud meditatsioone, mis aitavad teha sisemise nihke läbi kiirendatud korras-

  • õpime puhastama ennast tõhusalt veelgi sügavamal tasandil,

  • õpime visualiseerimismeetodi, kuidas jooksvalt kiiresti oma sagedust tõsta, kuidas seda hoida ja kuidas ennast kaitsta erinevate rünnakute eest,

  • õpime tasakaalustama ja liitma iseenda erinevaid osi üheks tervikuks – saama terviklikuks

  • programmeerime ennast rakutasandil ümber, et see toetaks kõrgemale tasandile tõusmist ning rõõmsa ja kerge elu elamist

  • õpime äratundma, vaigistama ja transformeerima oma egot,

  • õpime usaldama vaimset maailma ja tegema temaga koostööd järgides jumalikke seadusi

I osa:

Meditatsioon „Takistuste ja piirangute tuvastamiseks ja nende tervendamiseks”

Meditatsioon „Iseenda kaotsiläinud osade leidmiseks ja ühendamiseks”

Meetod kiireks sageduse tõstmiseks

II osa:

Meditatsioon „Tervikuks ühinemiseks, takistuste ja piirangute tuvastamiseks ja nende tervendamiseks”

Meditatsioon „Rakumällu minek, vanade programmide kustutamine”

Palvekiri vanade programmide kustutamiseks

III osa:

Meditatsioon „Takistuste ja piirangute tuvastamiseks ja nende tervendamiseks”

Meditatsioon „Tervikuks ühinemine. Ego lahustamine”

Kuidas ennast kaitsta energeetiliste rünnakute eest

IV osa

Meditatsioon „Tervikuks ühinemiseks, takistuste ja piirangute tuvastamiseks ja nende tervendamiseks”

Meditatsioon „Armastuse, tarkuse ja väe ühendamine, jõustamine”

Koostöö tegemine vaimse maailmaga

Teoreetiline osa:

Vaimsed seadused, koostöö tegemine Vaimse maaimaga vastavalt jumalikele seadustele.

Meie erinevad osad ja erinevad tasandid: Kõrgem Mina, Hing, Vaim, vikerkaaresild Allikasse, eri dimensioonid.

Ego lahustamine, sisemise ümberlülituse tegemine.

Visualiseerimismeetod oma sageduse kiireks tõstmiseks ja teadlikuks ümberlülitumiseks, kuidas sagedust hoida ja kaitsta.

Kuidas kiirendada ja kergendada oma arengut jõudes usalduse ja rõõmu seisundisse, alateadvuse ja DNA ümberprogrammeerimine

Kogu 4-osalise kursuse hind vähemalt 10 päeva enne kursuse algust registreerujatele 120 EUR, hiljem 130 EUR

Vajalik kindlasti eelregistreerumine liina@vaimnemaailm.ee ja tagastamatu ettemaksu 40 EUR tasumine Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077, mis on eelduseks teoreetilise osa kättesaamisel!

Juhandab Liina Kaumann