Meditatsioonikursus “Tervikuks ühinemine, oma jõusse astumine”

8. juunil kell 15.00-17.00 Pesas  

Et elada harmoonilist elu ja tulla kergesti toime kõigi elus ettetulevate olukordadega, pead olema kooskõlas iseendaga, siis oled kooskõlas ka välise maailmaga.  Selleks pead ühendama harmooniliseks tervikuks kõik iseenda erinevad osad, mida on väga palju. Lisaks sisemisele perekonnale (sisemine mees, -naine ja -laps) on veel palju teisigi osi, mõned on kujunenud välja eri eluetappidel, vastavalt kogetud oluordadele, mõned kaotsi läinud mööda universumit aega ja ruumi, on sinu tavamina, ülimina, alateadvus, tulevikumina, Allikamina jne. Kõik need energiad on vaja koguda taas kokku ja liita üheks harmooniliseks tervikus, et saaksid astuda oma täisjõusse ja asuda looma meistrina oma elu.

Kursus koosneb 2 osast:

1. Teoreetiline osa kodus läbilugemiseks meilile

2. Kohapeal teeme 2 juhitud meditatsiooni:

Meditatsioon „Iseenda kaotsiläinud osade leidmiseks ja ühendamiseks”

Meditatsioon „Tervikuks ühinemiseks, Armastuse, Tarkuse ja Väe ühendamine, jõustamine”

Teoreetiline osa:

Meie erinevad osad ja erinevad tasandid.  Kõrgem Mina, Hing, Vaim, vikerkaaresild Allikasse, eri dimensioonid. Tasakaal, Oma jõusse astumine.

Kursuse hind 30 EUR

Vajalik kindlasti eelregistreerumine liina@vaimnemaailm.ee ja tagastamatu ettemaksu 20 EUR tasumine Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077, mis on eelduseks teoreetilise osa kättesaamisel!