Meditatsiooni lühikursus algajatele”Eneseväärtustamine, sageduse tõstmine”

11. septembril kell 18-20.00 Tartus Teaduspargi 7  

Paljud, kes sooviksid alustada mediteerimisega kurdavad, et on väga raske niisama vaikselt istuda, ilma, et pea ketraks pidevalt argiprobleeme. Sel juhul on kergem alustada juhitud meditatsioonidega, kuna mõtted ei lähe siis nii kergesti uitama. Peale mõnda aega grupis mediteerimist peaks aga igaüks juba iseseisvalt mediteerida suutma.

Juhitud meditatsiooni abil saab tervendada vanu allasurutud emotsioone, vabastada jäiku mõttemustreid, oma aja äraelanud olukordi, võime korrigeerida oma karmat, tervendada suhteid, avastada oma eluülesannet, külastada minevikku, oma eelmisi elusid ja teha seal korrektuure, aga ka käia tulevikus, teistes dimensioonides, suhelda inglite ja kõrgete valgusolenditega, oma juhendajatega, saada neilt juhtnööre ja lõpuks saame selliste rännakute käigus ka luua endale visualiseerimise abil selline tegelikkus nagu soovime, teha oma unistused teoks.

Eneseväärtustamine tähendab oma tões elamist – st. olla see kes sa oled ja austada omaenda tundeid selle asemel, et kohandada ennast teistele meelepäraseks. Me kogeme oma elus seda, mida arvame ennast väärivat. Sisemise rahu leidmiseks on vaja õppida vaigistama oma mõtteid ja tundeid, seda aitab teha igapäevane mediteerimine.

Teeme 2 juhitud meditatsiooni:

  1. Eneseväärtustamine, oma Kõrgema Minaga ühinemine
  2. Takistuste ja piirangute tuvastamine ja tervendamine sageduse tõstmise teel

Kursuse hind 30 EUR

Teoreetiline osa kodus läbitöötamiseks meilile.

Vajalik kindlasti eelregistreerumine liina@vaimnemaailm.ee, kuna kursus toimub väikeses grupis ja kohtade arv on piiratud! Koha kursusel tagab tagastamatu ettemaksu 20 EUR laekumine Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077.

Kursust juhib Liina Kaumann