Kaduneljapäeva meditatsioonikursus “Sisemise lapse tervendamine”

4. aprillil kell 18-19.30 TARTUS Teaduspargi 7-202

Meie isiksus koosneb väga paljudest erinevatest osadest aga laias laastus võib eristada sisemist last ja sisemisi vanemaid – sisemist meest ja sisemist naist. Et saaksime hakata elama harmoonilist elu ja tuleksime toime kõigi meie ette kerkivate olukordadega, on vaja need osad omavahel tasakaalu viia.  Sisemine laps on see osa meist, kes on takerdunud minevikus kogetud tunnetesse, ega tule nendega toime. Samas loome sisemise lapse (oma alateadvuse) kaudu  oma tegelikkust, seega on tea tervendamine väga oluline, et luua oma ellu meelepäraseid asju. teadlikult.

Grupis tehtav juhitud meditatsioon (sisemine rännak) on üheks tõhusamaks meditatsioonitehnikaks, seda saavad kergesti praktiseerida ka algajad ja need, kes on väga stressis, ülekoormatud ja kellel on pidevalt peas liiga palju ekslevaid mõtteid, nii, et vaikselt istuda tundub võimatuna. See on väga hea ka kogenud mediteerijatele, kuna võimaldab väga sügavale enda sisse kaevuda, iseennast paremini tundma õppida, tasakaalustada ja tervendada.

Meie ühiskond pole meid õpetanud vabalt kõiki oma tundeid väljendama, nii oleme õppinud teatud tundeid (mida peame halvaks) varjama ja lukustame nad endasse. Enamasti on sellised tunded viha, hirm, solvumine, kurbus, meeleheide. Inimesed kardavad, et kui lubavad endal neid tundeid tunda, siis ei tule nad enam oma valuga toime. Tegelikult aga langeme nii iseenda poolt ülespandud lõksu. Vastavalt vaimsetele seadustele – see, mida maha surud, eitad, kasvab. Kui aga oled valmis mingit tunnet täielikult kogema, siis vabaneb vangistatud energia kergesti ja emotsioon hajub.

Kui eitame teatud tundeid – viha (viha on tegelikult enesekaitse, et mitte näida haavatav), hirmu, kurbust, solvumist, raevu, lootusetust jms, siis see tähendab, et me ei armasta ennast täielikult.

Et ennast tervendada, on vaja vabastada minevikust pärit emotsioonid ja õppida samas ka oma tunnetega toime tulema jooksvalt.

Sinu emotsioonikehas võivad olla energiablokeeringud, vanad tunded (viha, raev, mure), mis ulatuvad tagasi eelmistesse eludesse. Käesolevasse ellu taaskehastutakse sageli koos nende inimestega, kellega on lahendamata emotsioone möödunud aegadest. Seda koormat pole mõtet kanda, kõik energiablokeeringud on vaja vabastada, siis saad liikuda edasi kõrgematele olemise tasanditele. Vastavalt vaimsetele seadustele – sarnane tõmbab sarnast. Negatiivsed emotsioonid, mida sa pole ära tervendanud jätavad rakkudesse ja aurasse jäljed, mis tõmbavad ligi negatiivseid olukordi või inimesi. Samuti tekivad varem või hiljem vastavatesse kehapiirkondadesse ka füüsilised haigused. Kui su tunded on alla surutud või kontrolli alt väljas, on osa sinust ikka veel kinni minevikus (so. sisemine laps).

Meditatsiooni järel jagamisring. Igale osalejale e-kirja teel teoreetilised materjalid.

Hind 25 EUR

Vajalik kindlasti eelregistreerumine liina@vaimnemaailm.ee , kuna kursus toimub väikeses grupis ja kohtade arv on piiratud! Koha kursusel tagab tagastamatu ettemaksu 20 EUR laekumine Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077.

Juhendab Liina Kaumann