Meditatsioonikursus algajatele “Valin ennast!”

7.09-5.10. kell 18-19.30 Tartus Teaduspargi 7

“Joondumuses” Liina Kaumann 2020

Viimane aasta on toonud kaasa väga intensiivseid ülestõusuenergiaid, meid häälestatakse ümber uude kõrgemasse sagedusse, 5D tasandile, kuid me ei saa sinna liikuda enne, kui jätame seljataha vanad 3D (senise tavamaailma) uskumused ja arusaamad, kuidas maailm toimib. Siiani oleme olnud keskendunud välisele, püüdes muuta teisi ja välist maailma, nüüd on vaja aga liikuda sissepoole, oma südamesse ja avastada, et kõik soovitud muutused saavad teoks mitte läbi mõistuse analüüsi ja füüsiliste tegude materiaalses maailmas vaid hoopis meie endi sisemise töö läbi. Kui ühendume oma hingega, avame oma täispotentsiaali, sealhugas avanevad mitmed ülemeelelised võimed, mida me siiani kasutama pole harjunud.

Kuidas teha läbi vajalik muutus ja jõuda oskuseni valitseda oma elu? Kuidas elada õnnes, rõõmus, rahus, aktsepteerimises, külluses? Vastus on – läbi selle, et sa õpid samm-sammult nihutama tähelepanu väliselt maailmalt üha enam enesesse, et sa hakkad valima iseennast, kuulama oma südame häält ja et sa vaigistad/tervendad ära kõik segavad hirmuhääled! Meditatsioon on selleks parim tee.

Kursus sobib hästi nendele, kes tahaksid tegeleda mediteerimisega aga tunnevad, et vajavad selleks vähemalt alguses kogenud õpetajat.

Paljud, kes sooviksid alustada mediteerimisega kurdavad, et on väga raske niisama vaikselt istuda, ilma, et pea ketraks pidevalt argiprobleeme. Sel juhul on kergem alustada juhitud meditatsioonidega, kuna mõtted ei lähe siis nii kergesti uitama. Grupis tehtav juhitud meditatsioon (sisemine rännak) on üheks tõhusamaks meditatsioonitehnikaks, seda saavad kergesti praktiseerida ka algajad ja need, kes on väga stressis, ülekoormatud ja kellel on pidevalt peas liiga palju ekslevaid mõtteid, nii, et vaikselt istuda tundub võimatuna. See on väga hea ka kogenud mediteerijatele, kuna võimaldab väga sügavale enda sisse kaevuda, iseennast paremini tundma õppida, tasakaalustada ja tervendada.

Kursus koosneb 2 osast: teoreetiline osa kodus läbulugemiseks meilile + iga kohtumiskord teeme koos ühe pikema juhitud meditatsiooni ja jagamisringi.

5-osalise kursuse hind 130 EUR, registreerudes ja tasudes ettemaksu 60 EUR enne 20. augustit, hind 120 EUR.

Vajalik eelregistreerumine ning tagastamatu ettemaksu 60 EUR tasumine Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077. Väike grupp!

Juhendab Liina Kaumann

Meditatsioon võimaldab sul

1. vabaneda stressist kergelt ja loomulikult

2. tekitada sinus sisemise rahu ja vaikuse tunnet

3. tuua oma energiavälja rohkem valgust

4. vabaneda negatiivsetest mõttemustritest, emotsioonidest, mälestustest

5. tervendada ja uuendada rakke, luua tervist

6. luua oma energiavälja ümber kindel kaitse

7. tasakaalustada ja tervendada kõik oma tšakrad ja kõik kehad

8. leida iseendast vastused kõikidele oma küsimustele

9. paluda juhatust ja abi kui seda vajad

10. luua ise soovitud tegelikkust, tühistades vanu programme ja pannes toimima uued

11. leida oma eluülesanne

12. saada jälle teadlikuks sinus varjul olevast tõelisest tarkusest, teadmistest, oskustest, mida oled kogunud eelnevates kehastustes nii siin kui teistes maailmades

13. kogeda tingimusteta armastust, rõõmu, õndsust.