Meditatsioonikursus algajatele “Eneseväärtustamine/enesetervendamine”

12. sept-10. okt. kell 18-20.00 TARTUS Teaduspargi 7

1 kord nädalas kolmapäeviti (kokku 5 korda)

Kursus nendele, kes tahaksid tegeleda mediteerimisega, aga tunnevad, et vajavad selleks vähemalt alguses kogenud õpetajat.

Oodatud on ka need, kes juba meditatsiooniga kokku puutunud aga kes sooviksid kord nädalas grupis mediteerida.

Paljud, kes sooviksid alustada mediteerimisega kurdavad, et on väga raske niisama vaikselt istuda, ilma, et pea ketraks pidevalt argiprobleeme. Sel juhul on kergem alustada juhitud meditatsioonidega, kuna mõtted ei lähe siis nii kergesti uitama. Peale mõnda aega grupis mediteerimist peaks aga igaüks juba iseseisvalt mediteerida suutma.

Juhitud meditatsiooni abil saab tervendada vanu allasurutud emotsioone, vabastada jäiku mõttemustreid, oma aja äraelanud olukordi, võime korrigeerida oma karmat, tervendada suhteid, avastada oma eluülesannet, külastada minevikku, oma eelmisi elusid ja teha seal korrektuure, aga ka käia tulevikus, teistes dimensioonides, suhelda inglite ja kõrgete valgusolenditega, oma juhendajatega, saada neilt juhtnööre ja lõpuks saame selliste rännakute käigus ka luua endale visualiseerimise abil selline tegelikkus nagu soovime, teha oma unistused teoks.

Teeme mitmeid juhitud meditatsioone, mis aitavad

  • ennast paremini mõista ja väärtustada, tervendada oma emotsioone ja minevikku, õppida tundma enda erinevaid isiksuseosi, vabaneda klammerdumisest selle külge, mis on oma aja ära elanud, tasakaalustada endas peituvaid mees- ja naisenergiaid ning teha koostööd inglitega, vaimse maailmaga, et elu kulgeks kergemalt ja rõõmsamalt.

1. osa – Eneseväärtustamine. Füüsilise keha tervendamine värvide abil”

2. osa – “Emotsioonide tervendamine, sisemise lapsega suhtlemine”

3. osa – “Mineviku tervendamine”

4. osa -“Suhete tervendamine, sisemise mehe ja naise tasakaalustamine”

5. osa – “Iseenda erinevate osade tervendamine ja tasakaalustamine. Alateadvuse ümberprogrammeerimine, eelmiste elude korrigeerimine”

Hind 110 EUR

enne 31. augustit registreerunutele ja tagastamatu ettemaksu 35 EUR tasujatele – kogu kursuse hind 100 EUR ( 35 EUR ettemaksuna + ülejäänud 65 EUR maksmine 12. septembril)

Soodushind kehtib ainult kogu kursuse eest ja 31. augustiks ettemaksu 35 EUR tasudes!

Teoreetiline osa  kodus läbitöötamiseks meilile.

Vajalik eelregistreerumine liina@vaimnemaailm.ee , kuna kursus toimub väikesele grupile (maksimaalselt 8 inimest), ning tagastamatu ettemaksu 35 EUR tasumine Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077.

Kursust juhendab Liina Kaumann.

Meditatsioon on parim vahend vanade negatiivsete mustrite vabastamiseks ja oma sageduse tõstmiseks. Sa võid õppida suunama oma mõtlemist, tasakaalustama tundeid. Positiivsed mõtted, sõnad, teod tõstavad võnkesagedust ja nii elu kogemise viisi. Igapäevane mediteerimine hoiab sind puhtana, klammerdumisest ja negatiivsusest vabana, see aitab sul häälestuda ja luua selline tegelikkus, nagu seda ise soovid.

Meditatsioon võimaldab sul

1. vabaneda stressist kergelt ja loomulikult

2. tekitada sinus sisemise rahu ja vaikuse tunnet

3. tuua oma energiavälja rohkem valgust

4. vabaneda negatiivsetest mõttemustritest, emotsioonidest, mälestustest

5. tervendada ja uuendada rakke, luua tervist

6. luua oma energiavälja ümber kindel kaitse

7. tasakaalustada ja tervendada kõik oma tšakrad ja kõik kehad

8. leida iseendast vastused kõikidele oma küsimustele

9. paluda juhatust ja abi kui seda vajad

10. luua ise soovitud tegelikkust, tühistades vanu programme ja pannes toimima uued

11. leida oma eluülesanne

12. saada jälle teadlikuks sinus varjul olevast tõelisest tarkusest, teadmistest, oskustest, mida oled kogunud eelnevates kehastustes nii siin kui teistes maailmades

13. kogeda tingimusteta armastust, rõõmu, õndsust.