Kollase Maasea aasta sisseõnnistamine Tallinnas

17. veebruaril kell 12-15.00 Tallinnas Pesas Seotud kujutis

Olete väga oodatud sisseõnnistama uut Kollase maasea-aastat !

  • Alustame juhitud meditatsiooniga, kus loome endale uue aasta uuel tasandil, kohtume oma kõrgeima õpetajaga, palume temalt juhatust ja nõuandeid uueks algavaks aastaks.
  • Seame sihte ja teeme taotlusi uueks aastaks. Õnnistame sisse ja magnetiseerime endale meelepärase uue aasta ning programmeerime isikliku õnnetoova kristalli uueks aastaks. Meelepärase kristalli võiks igaüks endale ise eelnevalt valmismuretseda, eriti sobiv selleks aastaks kuldsed, kollased aga ka punased, oranźid, roosad või valged kristallid.

Siga aitab ellu viia muudatusi, millega sai alustatud koera-aastal ja sea-aastaga lõppeb ka  12-aastane loomaaastate tsükkel- aeg kokkuvõtete tegemiseks ja analüüsimiseks. Luba endale rohkem rõõmu ja lõõgastust võib olla tore reis, millest oled ammu unistanud. Väldi aga lohakaks, tähelepanematuks  ja pealiskaudseks muutumist.

Maa Sea aasta soosib pidustusi, isiklikke suhteid, koosviibimisi lähedastega, abiellumist, laste saamist ja perega koos olemist. Hiinas peetakse Siga kõige õnnelikumaks loomamärgiks. Sea- aastal on vaja suhelda inimestega ja hoida kontakte, hoolitseda iseenda eest, siga hoolitseb kodu,  pere ja töökollektiivi eest ja toetab ümberkorraldusi, mis Koera aastal alustatud said. Oluline on, et midagi ei kardeta, ei vaadata tagasi ega kahelda oma valiku õigsuses. Sea aastal õnnestuvad kõik äritehingud. Perspektiivikad muutused ootavad seda, kes on aktiivne ja enesekindel oma ettevõtmistes. On oodata uusi tegevussfääre, abielude sõlmimisi, laste sünde ja sugulaste vaheliste sidemete tugevnemist.

Seda aastat nimetatakse kuldse Sea aastaks, seega on sel aastal oodatud kollased-kuldsed toonid, kuid aasta õnnetoovad värvid on punane ja valge, aga ka oranž ja roosa.

  • Teeme spetsiaalse rituaali uue aasta sisseõnnistamiseks,  sest 17. veebruaril algab uue aasta esimene täiskuuperiood, mil taotluste tegemine on iseäranis tõhus.
  • Teeme külluserituaali
  • Tervitame algavat uut aastat ühise pidusöögiga (igaüks võiks võtta kaasa midagi peolauale), küsime juhtnööre/märksõnu uueks aastaks inglikaartidelt ja ruunidelt.
  • Huvilistele soovi korral individuaalne Taro kaartidega juhtnööride küsimine uueks aastaks (eraldi tasu eest 15 EUR 15-min seanss)

Kaasa on vaja võtta:

  • Kuldne küünal, kollane/kuldne paber (A4), kollane/kuldne pael, kirjutusvahend, soovikristall – uue aasta taotluste sisseõnnistamiseks.
  • Külluse rituaaliks: 3 münti (1 või 2 EUR ideaalsed), roheline küünal, roheline pael, roheline paber (A5), kuivatatud basiilik.
  • Riietus sobib kollane/kuldne, punane ja valge, aga ka oranž ja roosa.

Osalustasu 30 EUR (Sellest 20 koha kinnituse ettemaksuna ja ülejäänud 10 kohapeal)

Vajalik kindlasti eelregistreerumine (väike grupp) liina@vaimnemaailm.ee ja tagastamatu ettemaksu 20 EUR laekumine Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077.