Klammerdumisvaba õnneliku lähisuhte loomine uues energias

10, 17.  ja 24. aprillil (kolmapäevad) kell 18-20.00 Tartus  UUS!

Enamus meist on harjunud, et lähisuhted on keerulised ja muserdavad, toovad kaasa pinget, klammerdumist, omamist, iseenda suhtesse ärakaotamist mitte aga püsivat õnne ja rahulolu. Põhjus on selles, et meie senises maailmas oleme rajanud suhted duaalsusele mitte aga üksolemisele jumalikus armastuses.

Lähisuhe uues maailmas saab olema hoopis midagi muud, tulemas on ajad, kus õpime ennast austama ja armastama sedavõrd, et ei aktsepteeri ega loo enam lähisuhet, kui see pole kõikidel tasanditel 100% rahuldustpakkuv. Tuleviku suhte sügavamaks eesmärgiks saab olema ühendada, tervendada ja olla baasiks loomisele. Kuid selleks, et hakata kogema oma elus tõeliselt õnnelikku uut-tüüpi suhet, peame aga igaüks iseendas tegema läbi olulise sisemise ümberlülituse.

Mingis mõttes võib tunduda, et kogu selle puhastumise ja sageduse tõstmisega on ju juba tegeletud aastaid, miks siis juba ei aita, kuid praegu oleme jõudnud hetke, kus tuleb ette võtta justkui samade asjadega uus ring, aga nüüd juba uuel kõrgemal, küpsemal tasandil ning eriti sügavatesse kihtidesse minnes. Õnneks on praegused viimase lõpuaasta energiad mitmeid kordi tõhusamad ja intensiivsemad nende vajalike muutuste teostamiseks, nii et me ei pea selleks kulutama enam nii palju aega ja vaeva kui varem.

Tõde on see, et me ei saa kogeda välisreaalsuses midagi enne, kui pole seda enda seest üles leidnud, seepärast peitub õnneliku uues energias lähisuhte loomise saladus välises maailmas, esmalt  harmoonilise suhte loomises oma sisemaailmas.

Kursus koosneb 2 osast:

1. Teoreetiline osa kodus läbilugemiseks meilile:  Meie erinevad osad, sisemine perekond. Sakraaltśakra puhastamine, vanade suhteahelate ja programmeeringute katkestamine, seksuaalsus uues energias. Klammerdumisvaba suhte loomine. Iseenda täiendpoole leidmine, tervikuks ühinemine, sisemise suhte loomine. Ego lahustamine, 3. tśakra puhastamine, sisemise ümberlülituse tegemine.

2. Kohapeal teeme juhitud meditatsioone, mis aitavad luua õnneliku suhte uues energias

I osa:

Meditatsioon „Õnneliku suhte teel olevate takistuste ja piirangute tuvastamiseks ja tervendamiseks”

Vanade sakraaltśakra ahelate katkestamine.

II osa:

Meditatsioon „Kontakti loomine iseenda sisemise mees- ja naisenergiaga, nende ühendamine”

Meditatsioon „Tervikuks ühinemiseks. Rakumällu minek, vanade programmide kustutamine”

III osa:

Meditatsoon “Ühenduse loomine Allikaga -Tarkuse ja väega ning  jumaliku naispoole – Armastusega. Jumalik suhe”

Meditatsioon „Sisemise suhte loomine, armastuse, tarkuse ja väe ühendamine, jõustamine”

3-osalise kursuse hind 95 EUR, tasudes ettemaksuga 27. märtsiks 40 EUR ja ülejäänud 55 EUR esimesel kokkusaamisel 10. aprillil. Hiljem tasudes kogu 3-osalise kursuse hind 110 EUR, iga kord eraldi tasudes 40 EUR kord (enne esimest kohtumiskorda ettemaksu tasumine on eelduseks teoreetilise osa saamisel!)

Vajalik kindlasti eelregistreerumine liina@vaimenmaailm.ee ja tagastamatu ettemaksu 40 EUR tasumine Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077, mis on eelduseks teoreetilise osa kättesaamisel!

Juhendab Liina Kaumann