Akaśi kroonikates suhteprobleemide ümberkirjutamine

Südamest südamesse
All-focus

26.02. kell 18-19.45 Tartus Teaduspargi 7-202

Kui tunned, et sul pole olnud õnne lähisuhetes, satud ikka ja jälle keerulistesse, ebameeldivatesse olukordadesse, kus sa ei tunne ennast hästi ja väärtuslikuna on sul vaja kirjutada ümber eelmiste elude suhete kroonikad ja anda endale jõud ja tarkus praeguste suhtekogemuste muutmiseks. Sinu hing soovib, et keskenduksid praeguse elu mustritele, kui aga ebaterved olukorrad ja reaktsioonid elus püsivad, pead vabastama eelmistest eludest pärit negatiivsed tsüklid, muidu jääd karmat aina kordama.

Kui sul on selliseid mustreid:
1. kättesaamatute, ükskõiksete, kriitiliste partnerite korduv ligitõmbamine
2. austuseta partnerlussuhetes olemine
3. suutmatus lahti lasta vanast kadunud armastusest või igatsusest
4. korduv sattumine vaenulikku olukorda tööl
5. suguvõsas korduv alavääristamine, kiusamine, isolatsioon, kuritarvitamine
6. armastuse puudumine

Akaśi kroonikad on vibreeriv infoväli, kus peitub igavikuline informatsioon absoluutselt kõige kohta – nii meie isiklike elude, karma, vaimse kasvu ja elueesmärkide kohta kui ka laiemalt Universumi toimimise kohta. Neis peituv info võib aidata meil mõista miks asjad elus juhtuvad just nii nagu juhtuvad, kuidas muuta oma elu õnnelikumaks, saavutada kõike seda, mida tõeliselt soovid, kuidas tervendada ennast ja oma elu, suhteid, rahaasju jne. Muutes oma minevikukroonikaid, muudame oma olevikku ja tulevikku.

Kroonikad vibreerivad kõikjal meie ümber, isegi meie sees, igas hinges, rakus, igavikulises meeles ja neid võib avada igal ajal. Ka suured avastused, eneseväljendus, looming, kunst sünnivad ühendusest selle võimsa infoväljaga (puhta teadlikkusega), vaja on vaid avada ennast Akaśi kroonikates peituvae suurele tarkusele. Me salvestame igal hetkel oma kroonikaid, kas siis teadlikult või vaikimisi, õppides oma mõtteid, tegusid, kavatsusi teadlikult salvestama, kooskõlastad ja lood uued Tuleviku Kroonikad ja tõstad oma elu tõelist kvaliteeti. Akaśi kroonikaid võib nimetada ka sinu hinge kaardiks, sest need näitavad täpselt, kust sa tuled, kus asub praegu ja kuhu oled teel. Vaadates oma eelmiste elude salvestisi, õppetunde, mõistad paremini mida teha käesolevas hetkes, et luua rõõmsam ja külluslikum tulevik.

Kursusel loome juhitud meditatsiooni abil ühenduse Akaśi kroonikate infoväljaga, loeme oma eluraamatust oma õppetundide, väljakutsete, korduvate mustrite kohta ning muudame ära vanad aegunud mustrid, blokeeringud, mis hoiavad meid oma kütkes ega lase minna vabana tulevkku, mida tõeliselt kogeda sooviksime.

Hind 30 EUR

Vajalik eelregistreerumine ning tagastamatu ettemaksu 20 EUR tasumine Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077. Väike grupp!

Juhendab Liina Kaumann